роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

ДАХ НА БАЛКОН

Дах на балкон – конструкція, яку встановлюють поверх віконної рами. Вона являє собою каркас з металу, який поверх покривають профнастилом. При цьому, можна додатково утеплити цей елемент, додати до нього оздоблювальні матеріали з внутрішньої сторони. Коли варто встановити нову покрівлю на балкон? Як відбувається процес монтажу? Про це читайте далі!
/

Профнастил 3130 грн/м2

/

Ондулін 3920 грн/м2

/

Металочерепиця 3190 грн/м2

КОЛИ ПОТРІБНО ЗАМОВИТИ ДАХ НА БАЛКОН?

Замовити дах на балкон потрібно, якщо вже наявна прийшла в непридатність – і більше не може виконувати своїх функцій. Однак, є ще ряд випадків, коли краще оновити цей елемент конструкції:

  1. Лоджія знаходиться на останньому поверсі, і у верхній частині над нею немає плити.
  2. При наявності так званого «чеського» балкона, в якому не передбачено наявність покрівлі. Тобто, він не захищений від несприятливих зовнішніх чинників.
  3. Якщо ви вирішили продовжити плиту на більш, ніж 400 мм з одночасним винесенням лоджії по плиті. В цьому випадку козирок з кріпленнями не витримає тиск снігу в зимовий час. І його краще замінити на міцну балконні покрівлю. 

ПРОФНАСТИЛ

/

Вартість профнастилу 3130 грн/м 2

/

Стоимость профнастила 3130 грн/м2

/

Стоимость профнастила 3130 грн/м2

Наші фахівці допоможуть вам у створенні цього елемента конструкції за вигідною ціною в місті Київ. Ми оцінимо стан вашої лоджії і старої покрівлі, якщо така є. На підставі отриманих висновків буде вирішено, чи потрібно проводити монтаж конструкції – і якою вона має бути. 

ОНДУЛІН

/

Вартість ондуліна 3920 грн/м2

/

Вартість ондуліна 3920 грн/м2

/

Вартість ондуліна 3920 грн/м2

ЯКИЙ ТИП ВИБРАТИ?

Існує всього два типи балконних дахів – залежні і незалежні. Перші роблять в комплексі з несучою конструкцією самого будинку, а другі – прикріплюють до зовнішніх стін, стійок немає. 

Монтаж залежною потребує більшої кількості матеріалу і більш тривалої установці. Якщо ви плануєте повне скління лоджії, то це саме ваш варіант. При цьому, такий тип витримує великі навантаження, що дає свободу у виборі покрівельного матеріалу. 

Незалежна простіша в установці, а також має меншу ціну. Однак, цей варіант не підходить для широких балконів, адже обтяжують всю конструкцію. Покривати такий козирок потрібно тільки легкими матеріалами – наприклад, гофролиста або профнастилом. Крім цього, незалежна конструкція не дозволить утеплити лоджію. 

ЕТАПИ МОНТАЖУ

Безпосередньо перед монтажними роботами наші фахівці проводять всі виміри, роблять розрахунки, вибирають відповідний матеріал. Після цього порядок установки виглядає наступним чином: 

  1. Сварка металевого каркаса.
  2. Каркас кріплять до стіни на анкерні болти, вертикальні стійки (якщо це необхідно).
  3. Установка покрівельних матеріалів.
  4. Монтаж відливу і герметизація всіх стиків.
  5. Шумоізоляція за допомогою герметиків.
  6. Каркасні даху герметизуються в місцях примикання до скління.
  7. Внутрішнє оздоблення, утеплення, обшивка і гідроізоляція. 

В якості покрівельних матеріалів можуть виступати: металевий профіль, оцинкована сталь, полікарбонат. 

Наша компанія гарантує довговічність і міцність встановлених конструкцій, швидку установку, герметичність. Матеріали для створення конструкції отримані нами від перевірених виробників, тому отриманий результат буде радувати вас довгі роки! 

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

/

Вартість даху балкона 3190 грн.

/

Вартість даху балкона 3190 грн.

/

Вартість даху балкона 3190 грн.