роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Склопакети: види та основні відмінності

Вибрати та купити склопакет – відповідальна справа. Адже це важливий елемент віконної конструкції, який гарантує захист вашому будинку від вуличного шуму та агресивних сонячних променів. Серед різних параметрів спочатку робимо вибір типу склопакета — звичайний або енергозберігаючий.

отличие обычного стеклопакета и энергосберигающего

Чим відрізняється звичайний склопакет від енергозберігаючого

Основна відмінність типів склопакетів в тому, що в енергозберігаючих внутрішню сторону скла вкривають спеціальним напиленням. Зовні їх не відрізнити, а рівень захисту значно вищий. Незмінними залишаються світлопропускні здібності та передача зображення по іншу сторону вікна. Розпізнати енергоощадне скло можна за маркуванням, яке наноситься автоматично. Або народним методом – за допомогою запальнички: завдяки спеціальному покриттю таке відображає вогонь інакше, ніж звичайне.

Роль склопакета в енергозбереженні

Склопакети відіграють важливу роль в енергозбереженні, бо найбільші витрати тепла відбуваються саме через вікна.

Взимку температура в приміщенні знижується. У разі встановлення склопакетів, загальна температура буде вища на 2-3 градуси. Також покращується шумоізоляція, адже подвійне скло утворює бар’єр для звукових хвиль.

Завдяки енергоощадним вікнам стало можливо ефективно зберігати не тільки тепло, а й прохолоду влітку. Таким чином забезпечуються комфортні умови в приміщенні впродовж усього року з мінімальним використанням додаткових енергоносіїв.

Види склопакетів та їхні функції

На склопакет для вікон ціна може коливатись залежно від його типу. Він складається з кількох паралельно розташованих стекол, закріплених на рамі, простір між якими наповнюється повітрям або спеціальними газами. Це відповідає за збереження тепла. Вся конструкція фіксується герметиком.

Склопакети розрізняють за кількістю камер. Бувають однокамерні та двокамерні, що міцніші за конструкцією та краще захищають від холоду та шуму. Також є класифікація за призначенням:

  • енергоощадні;
  • шумоізоляційні;
  • удароміцні;
  • тоновані.

Останні допомагають уникнути вигорання меблів шляхом нанесення тонувальної плівки. Також є дзеркальні склопакети, що мають властивість відбиття світла, захищаючи дім від сторонніх поглядів та сонячних променів.

Де придбати якісний склопакет за вигідними цінами?

Сайт okna.org.ua пропонує на вибір якісні склопакети Київ. При виробництві використовуються виключно першокласні матеріали. Для детальної інформації можна звернутися до фахівців за вказаними на сайті контактними даними. Співробітники компанії нададуть вичерпну інформацію та допоможуть підібрати склопакет, ціна якого приємно здивує.

 4-16-4 (Однокамерний склопакет)

Однокамерний склопакет складається з двох стекол завтовшки по 4 мм, що утворюють одну герметичну камеру шириною 16 мм, що є найбільш оптимальною відстанню. Камера заповнена повітрям, що дозволяє зменшити теплопровідність і перешкоджає “розхолоджуванню” приміщення. Такі склопакети застосовуються в житлах з ДУЖЕ хорошим опалюванням, нежитлових приміщеннях і в міжкімнатних перегородках.

4-16-4 (Однокамерний склопакет)

1667.00 грн
 4-10-4-10-4 (Двокамерний склопакет)

Двокамерний склопакет складається з двох стекол завтовшки по 4 мм, що утворюють одну герметичну камеру шириною 16 мм, що є найбільш оптимальною відстанню. Камера заповнена повітрям, що дозволяє зменшити теплопровідність і перешкоджає “розхолоджуванню” приміщення. Такі склопакети застосовуються в житлах з ДУЖЕ хорошим опалюванням, нежитлових приміщеннях і в міжкімнатних перегородках.

4-10-4-10-4 (Двокамерний склопакет)

2244.00 грн
Аргон

Що робити якщо в приміщенні вікна, якого знаходяться на сонячній стороні і влітку там нестерпно жарко? Ми пропонуємо розв’язати цю проблему за допомогою закачування аргону в камеру між стеклами. Аргон (Ar) – це інертний газ, який погано проводить звукові коливання і тепло, тому дозволяє зменшити втрати тепла для вікна, а значить – утеплити приміщення. Витрати на опалювання при двокамерному енергозбережному склопакеті, заповненому Аргоном зменшуються на 80% в порівнянні із звичайним однокамерним склопакетом.

Аргон

2307.00 грн
4-12-4-12-4-12-4I (Трикамерний склопакет)

Тонування вікна дозволяє захистити приміщення від зайвого сонячного світла, зменшити прозорість вікна для більшої приватності і захистить предмети інтер’єру від передчасного “вигорання”. Тонування може виконаються трьома способами: в масі (колір надається самому склу при виробництві), за допомогою напилення (на біле розжарене скло наноситься тонке покриття) і плівковим покриттям (на біле скло наклеюється спеціальна кольорова плівка). Ми надаємо широкий вибір кольорів.

4-12-4-12-4-12-4I (Трикамерний склопакет)

3892.00 грн
Захист від сонця

Енергозбережні вікна із захистом від сонця – це унікальне рішення для квартир і будинків, вікна яких виходять на сонячну сторону. Для цього використовується спеціальний склопакет, який має відповідне захисне напилення Silver, – Star SUNSTOP. Срібне напилення “відбиває” сонячні промені, не дозволяючи їм нагрівати приміщення в літній сезон. Це дозволить помітно заощадити на кондиціонуванні усієї квартири в жарку погоду. В результаті, в приміщенні зберігається прохолода.

Захист від сонця

2668.00 грн
Енергозбережний склопакет

Враховуючи той факт, що велика частина України знаходиться в помірно-континентальному кліматі, для багатьох квартир і будинків раціонально підбирати двокамерні склопакети. Ідеальним варіантом вважаються енергозбережні склопакети, виробництво яких має на увазі обов’язкове нанесення срібного напилення, з товщиною близько 1 мікрона. Silver – Star – це відмінне рішення, коли необхідно зменшити вихід тепла назовні в зимовий період.

Енергозбережний склопакет

2381.00 грн
Мультифункціональність

Створення оптимального мікроклімату в квартирі або у будинку має на увазі наявність прохолоди в літній сезон і збереження теплого повітря зимою. Впоратися з таким завданням зможе енергозбережний склопакет, який вважається багатофункціональною моделлю. За рахунок того, що виробникові вдалося успішно поєднувати покриття Glas TRSCH Selekt з конструкцією, що складається з декількох камер, а також – аргоновим наповненням, вийшло створити мультифункціональний склопакет.

Мультифункціональність

2868.00 грн
Тонировка

Останнім часом все більшою популярністю стало користуватися тонування вікон, яке має масу безперечних переваг. Серед основних достоїнств відмічають: захист від сонячних променів, зменшення прозорості вікна. Захист від сонця особливо важливий, коли необхідно уберегти предмети меблів від небажаного вигорання. Виконання процесу тонування виконується різними методами: в процесі виробництва (міняється колір самого вікна), під час напилення (на біле скло наносять надтонке покриття) і застосування плівки (на біле скло наноситься кольорова плівка).

Тонировка

5898.00 грн

ЗАМІНА СКЛОПАКЕТА

Опис Формула склопакета Світлопропускання Опір теплопередачі Ціна
1 Двокамерний енергозбережний 4-10-4-10-4i 73 73 1095 грн / м.кв.
2 Двокамерний енергозбережний 4-10ar-4-10ar-4i 62 73 1213 грн / м.кв.
3 Однокамерний енергозбережний 4-16Ar-4zero 71 71 837 грн / м.кв.
4 Двокамерний енергозбережний 4Sol-10-4-10-4i 73 73 1355 грн / м.кв.
5 Двокамерний енергозбережний з теплою дистанцією 4i-14ar ACS-4-16ar ACS-4i 73 73 2338 грн / м.кв.
6 Двокамерний енергозбережний 4Sol-14ar-4-16ar-4i 67 67 1557 грн / м.кв.
7 Двокамерний енергозбережний 4Sel-10ar-4-10ar-4 55 55 1410 грн / м.кв.
8 Двокамерний енергозбережний 4-14Ar-4-14Ar-4i 70 70 1251 грн / м.кв.
9 Двокамерний енергозбережний 4Sol-16ar-4i 63 63 1144 грн / м.кв.