роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Енергозберігаючі вікна: розумне рішення сучасних людей

Сьогодні, коли тарифи на опалення та електроенергію постійно зростають, населення шукає способи зекономити на цих витратах. Мабуть, далеко не кожен громадянин знає, що понад 40% тепла втрачається через неякісні вікна. Розумне рішення – це енергозберігаючі вікна, які допоможуть не тільки зберегти велику суму грошей, але й зроблять вашу оселю більш затишною та гарною. 

Що робить вікна енергоефективними?

Варто зазначити, що одним з ключових компонентів, які підвищують енергоефективність вікон, є аргон. Цей газ має низьку теплопровідність, завдяки чому вікна енергозберігаючі з аргоновим заповненням забезпечують кращу теплоізоляцію порівняно зі звичайними конструкціями. До того ж, наявність інертного газу в склопакеті підвищує його звукоізоляцію, а це дуже цінна якість, особливо для мегаполісів.

ВІКНА В КИЄВІ — ЦЕ КОМПАНІЯ, ЯКА ПРОДАЄ ЯКІСНІ ВІКНА, АЛЕ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ НІЖ У ВСІХ! ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!

Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка чи дзвінок

З сайта або по телефону ми працюємо для Вас з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Як купити справжні енергозберігаючі вікна та де їх краще встановлювати

Щоб придбати вікна, здатні зберігати тепло, слід звернути увагу та деякі важливі моменти:

  • На склопакеті має бути спеціальна позначка, що вказує на його енергоефективність.
  • Енергозберігаючі склопакети більш товсті та важкі, ніж звичайні.
  • На такі склопакети нанесений енергозберігаючий компонент. В його основі – метал (олово або срібло). Таке покриття пропускає лише інфрачервоні промені.

Крім того, справжність енергозберігаючих вікон можна перевірити за допомогою простого експерименту. Піднесіть запалений сірник до скла. Якщо колір вогню у відображенні матиме червоний відтінок, значить, вікно дійсно зберігає енергію. До того ж, дивлячись на таке скло під кутом, можна побачити, як воно переливається синім або фіолетовим кольором.

Енергозберігаючі вікна, ціна на які залежить від розміру та кількості камер, підходять для тих, хто любить комфорт, а також бажає заощадити кошти. Вони мають найбільший попит в країнах з прохолодним кліматом. Крім того, такі вікна ефективні для будівель, де спостерігаються значні втрати тепла.

Де придбати якісний енергозберігаючий склопакет за вигідною ціною

Якщо ви вирішили придбати енергозберігаючі вікна, ціни на які не будуть захмарними, ознайомтеся з асортиментом продукції на сайті інтернет-магазину okna.org.ua. Серед широкого вибору пропозицій ви обов’язково знайдете саме те, що задовольнить ваші потреби. Досвідчені фахівці компанії допоможуть вам зробити правильний вибір. Якщо виникнуть будь-які питання стосовно комплектації, доставки або установки вікон, спеціалісти «Вікон» допоможуть розібратися у всіх тонкощах. Хочете отримати найкраще – звертайтеся до професіоналів.