роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Секрет компактного та зручного зберігання речей на балконі

Розміщення шафи на балконі є зручним варіантом для зберігання речей, якими ви не часто користуєтеся. Враховуючи габарити й особливості матеріалів виробу, ви можете не лише зручно розмістити речі в шафі, а й втілити свої дизайнерські мрії у реальність. Наприклад, розмістити поруч висувний стіл або прибудувати місце для сидіння.

Завдяки різноманітним моделям шаф можна вибрати саме той варіант, що гарно розміститься на вашому балконі чи лоджії. Але попри всі переваги, треба враховувати деякі умови:

  • Особливості та розмір приміщення.
  • Матеріал, з якого буде виготовлена шафа.
  • Приблизне навантаження для планування розміщення фурнітури.
  • Тип дверей шафи.
  • Побажання щодо внутрішньої комплектації шафи.
  • Розмір і тип балкона чи лоджії (наявність вікон на ній).

Враховуючи всі особливості, можна вибрати та встановити найбільш правильний варіант шафи.

Види шаф на балкон та їх особливості

Шафи можуть відрізнятися за способом відкриття, матеріалом виготовлення, типом конструкції, габаритами й іншими характеристиками. Наприклад, найчастіше шафи на балкон виготовляють з ДСП, МДФ, вагонки чи пластику. За типом конструкції розрізняють шафу-пенал, навісну, двостулкову та кутову шафи.

Шафа-пенал є оптимальним варіантом, коли у вас на балконі мало простору. Компактний і глибокий, він у змозі вмістити багато речей. Навісна шафа на балконі звільняє місце знизу, адже вона кріпиться до стіни. Кутова модель відмінно заповнить місце й оптимально впишеться в інтер’єр малогабаритних балконів. Двостулкову шафу варто вибирати, коли на балконі достатньо простору для комфортного розміщення та вільного відкриття дверцят.

Шафи також різняться за типом відкриття, що має впливати на вибір:

  • шафа на балкон із дверцятами, що розкриваються назовні не завжди підійде для малогабаритного балкона;
  • шафа купе на балкон – модель із дверцятами, що виїжджають в сторони, – зручний варіант, коли потрібно більше простору;
  • шафа на рольставнях взагалі не містить дверей, їх замінюють зручні елементи, що вигідно ховаються у короб зверху, а керування може виконуватися пультом;
  • шафа з дверима-гармошкою допоможе розмістити речі, коли немає простору для відкривання дверей.

Вдало купити шафу на балкон можна на нашому сайті Вікна в Києві. Такий виріб допоможе правильно організувати вільний простір і неодмінно порадує вас. А затишний балкон або лоджія перетвориться на улюблене місце відпочинку чи зручний робочий кабінет.

Де придбати та замовити встановлення шафи на балкон у Києві?

Щоб купити шафу на балкон, зовсім не обов’язково їхати у безліч магазинів і вибирати потрібний варіант. Достатньо поринути у світ цікавих пропозицій і якісних дизайнерських рішень, представлених відвідувачам нашого сайту.

Придбавши шафу у нас, ви також можете замовити послуги з доставлення та встановлення виробу. Менеджери завжди нададуть відповіді на будь-які ваші запитання, задати які ви можете, звернувшись за телефонами, зазначеними на сайті.