роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ БАЛКОНІВ І ЛОДЖІЙ

Перед тим, як замовляти металопластикові вікна та двері на балкон, краще скористатися онлайн функцією калькулятор балкона. Про правильність вимірів, їх переваги використання далі в матеріалі.

Як краще зробити вимір балкону? Скільки часу це займає?

Для того, щоб порахувати вартість замовлення й використати калькулятор ремонта балкона, необхідно знати певні параметри. Для заміру знадобиться рулетка. Від верхньої плити й до парапету вимірюється відстань у трьох точках: зліва, зправа і в центрі. Якщо балкон широкий, то висоту міряють на відстані 1 метр. Якщо виміри будуть відрізнятись, конструкцію будуть виготовляти за найменшими параметрами. Ширина балкону вимірюється горизонтально від стіни до внутрішнього боку балкона. 

Процес замірів не займає багато часу. Проте, якщо необхідно визначити найбільш точні розміри, варто все ж звертатися до професіонала: він зробить заміри, враховуючи відстані для монтажу та шпаклівки, та визначить певні проблемні місця.

Які параметри балкону впливають на його вартість?

На вартість балкону впливають кількість стулок та їх типи відкривань, профіль, фурнітура, склопакети. Враховується монтаж, додаткові послуги. Щоб спробувати балкон калькулятор, необхідно ввести хоча б попередні параметри і тоді можна отримати приблизну вартість. До ціни також варто додавати витрати на доставку, шпаклівку, піну, інші матеріали, певне обслуговування. Якщо після демонтажу старих віконних конструкцій виявляться приховані проблеми, їх вирішення зазвичай теж буде коштувати певну суму. 

Переваги використання калькулятора вартості перед замовленням балкона

Використання онлайн сервісів спрощує процедуру замовлення та орієнтує в ціні. Переваги онлайн калькулятор балкона:

  • швидкість визначення вартості;
  • підбір комплектуючих за потребами клієнта;
  • огляд всього асортименту товарів;
  • можливість зробити замовлення за оптимальною ціною.

Онлайн калькулятор балкона дає можливість порівнювати та вибирати різні види й бренди профілю, його кольорову гаму тощо.

Переваги компанії «Вікна» в Києві

Обираючи Вікна в Києві, клієнт отримує якісне та швидке обслуговування, великий вибір профілів від провідних виробників, швидкі онлайн консультації. Також наші працівники можуть зробити демонтаж, монтаж та вирішити всі проблемні питання, які можуть виникнути під час робіт. Ми виконуємо замовлення оперативно та згідно із загальними технологіями монтажу металопластикових вікон й за приємними цінами. Для отримання консультації пишіть в месенджери або телефонуйте за вказаними в контактах номерами телефонів.

КАЛЬКУЛЯТОР ВІКОН

Розрахувати вартість металопластикових вікон.

КАЛЬКУЛЯТОР БАЛКОНІВ

Розрахувати вартість балкона "під ключ"