роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Винесення балкона – особливості та переваги рішення

Зазвичай площа квартирних балконів залишається незмінно маленькою, тому нерідко ця умова робить виконання деяких дизайнерських задумів просто нездійсненним. Винос балкона з різними варіантами скління з компанією «Вікна» в Києві допоможе ефективно використовувати кожен сантиметр простору.

Винесення балкона та його переваги

У багатоповерховому будинку раціональне використання житлової площі є ключовим чинником. Повноцінно обладнаний просторий балкон або лоджія, фактично, збільшує квартиру на цілу кімнату. Технологія розширення балкона має такі переваги:

  • балкон стає більш просторим і комфортним для проведення часу;
  • можна зробити велике підвіконня для розсади та квіткових горщиків;
  • поліпшення освітленості у приміщенні;
  • підвищення загальної безпеки;
  • оригінальний зовнішній вигляд балкона.

Головний недолік винесення – посилення звуку від крапель дощу, що падають на козирок. Таке шумове тло за затяжної негоди здатне приносити значні незручності, особливо ночами. Зменшити гостроту проблеми допомагає оброблення стелі звукоізоляційними матеріалами.

Варіанти винесення балкона та їх особливості

Зазвичай винесення балконів здійснюється двома способами:

  • Фронтальним. Площа підлоги залишається незмінною, а додатковий простір з'являється завдяки перенесенню підвіконня та віконних конструкцій за межі стін.
  • Розширенням по периметру. Це складна процедура, що передбачає розчищення площі та демонтаж старих поручнів із подальшим нарощуванням площі підлоги та зварюванням нового парапету.

Розширення балкона – оптимальне рішення для тих, у кого є лише одна чи дві кімнати з невеликою площею.

Від чого залежить ціна та як замовити роботи з винесення балкона в компанії «Вікна» в Києві?

Правильний розрахунок виносної конструкції також має велике значення, інакше опорна балконна плита може легко впасти. Замовити послуги з винесення балкона в Києві можна на сайті компанії «Вікна». Вартість послуги у нас залежить від типу балкона, особливостей будівлі, конфігурації скління, моделі профілю. Кошторис розраховується індивідуально на основі вимірів. Якщо ви вирішили розширити свій балкон, краще звернутися за допомогою до професіоналів.