роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Укоси на вікна

Укоси на вікна – важлива частина віконної конструкції, яка являє собою обрамлення з зовнішньої та внутрішньої сторін. Вона виконує не лише естетичну функцію, поєднуючи вікно зі стіною, але й захищає від втрати тепла та протягів. Завдяки цьому менше накопичується конденсат.

Матеріали для виготовлення відкосів

Серед матеріалів, з яких виготовляють відкоси на вікна, можна виділити пластик, штукатурку, гіпсокартон та декоративні елементи. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Тому перед придбанням важливо проаналізувати можливості різних конструкцій.

На укоси на вікна ціна формується в тому числі за матеріалом виготовлення. Варто також оцінювати власні фінансові можливості перед купівлею. Відкоси – необхідна частина гармонійної віконної конструкції. Їхнім встановленням мають займатися професіонали.

Види укосів, їхні переваги та недоліки

Залежно від матеріалу виготовлення розрізняють наступні види відкосів:

  1. штукатурні – традиційний різновид, який забезпечує натуральність оздоблення (підходять для приміщень, оформлених у класичному стилі);
  2. гіпсокартонні – універсальний матеріал з рівною поверхнею, має повітропроникну структуру, але вирізняється крихкістю при механічних впливах;
  3. пластикові укоси на вікна – пластик ідеально гармоніює з пластиковими вікнами, конструкцію можна підібрати різного кольору за RAL (забезпечують щільну ізоляцію стиків, але не стійкі до механічних пошкоджень).

За естетичними показниками пластикові відкоси на вікна найкраще підібрати для вікон з пластику. При наявності дерев’яних або алюмінієвих конструкцій варто зосередитися на виробах з гіпсокартону або зі штукатурки.

Відкоси на вікна, ціна яких найбільш прийнятна за співвідношенням вартості та якості, – це пластикові варіанти. Хоча існують й інноваційні системи Qunell, які коштують дорожче. Вони забезпечують скорочений час монтажу та додаткове утеплення.

Де придбати якісний пластиковий відкос

За універсальністю всіх конкурентів переважають пластикові відкоси на вікна, ціна яких залежить від рівня утеплення конструкції, зносостійкості та зовнішнього вигляду. Ви можете ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину пластикових вікон, проконсультуватися з фахівцем та підібрати оптимальний варіант. Беріть до уваги не лише на привабливий дизайн, але й стійкість, рівень теплоізоляції та потребу в ремонті.