роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Встановлення вікон: якісно, надійно та недорого

Професійний монтаж вікон гарантує дотримання всіх правил і технічних нюансів, які забезпечують тепло-, шумоізоляцію та комфортну експлуатацію. Щоб забезпечити якісний результат і не зіпсувати віконну конструкцію, важливо звертатися до кваліфікованих майстрів. Ми гарантуємо відповідальний підхід до послуги та встановлення вікон у максимально стислі терміни.

Чому якісний монтаж вікон такий важливий?

Переваги звернення до нас – ви отримуєте повністю готовий проєкт. Вам не потрібно шукати підрядників або ж самостійно встановлювати конструкцію – підберіть товар, замовте монтаж та оплатіть послуги. Установка вікон ціну має досить доступну, тому варто себе звільнити від зайвого клопоту.

Головні аргументи, чому установка пластикових вікон має здійснюватися професіоналами:

  • великий досвід і професіоналізм дають змогу досягти бажаного результату попри складність конструкції та планування;
  • використання високоякісних матеріалів і спеціального обладнання задля надійності кріплення та тривалої служби;
  • індивідуальний підхід – майстри підбирають методи монтажу залежно від побажань клієнта, розміру віконного відсіку й інших важливих нюансів.

До встановлення вікон у Києві ми підходимо комплексно та відповідально. Від консультування клієнта до монтажу конструкції на об'єкті – наші фахівці виконають завдання від «А» до «Я».

Етапи встановлення та правильна експлуатація вікон

Перед початком робіт майстри демонтують старе вікно. Віконний відсік потрібно підготувати до встановлення нової рами. За допомогою спеціальних матеріалів і кріплень фахівці фіксують вікно й облаштовують монтажний шов. Після фіксації потрібно встановити відливи та підвіконня. Ціна монтажу вікон встановлюється в індивідуальному порядку, адже залежить від розмірів конструкції та складності робіт.

Після завершення робіт майстри перевіряють функціональність вікна та консультують клієнта щодо експлуатації. Правильне користування забезпечує тривалий експлуатаційний ресурс, тому важливо обережно відчиняти/зачиняти вікно, не нехтувати технічним обслуговуванням і дбати про його цілісність.

Де краще придбати та замовити встановлення вікон за вигідними цінами?

Якщо ви досі шукаєте вигідну ціну на установку пластикових вікон і намагаєтесь підібрати відповідальну компанію, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо професійний підхід до надання послуг і гнучку цінову політику. Великий штат кваліфікованих майстрів дає змогу не затримувати роботи й виконувати монтажні послуги в обговорений період. Залишилися запитання щодо вартості? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

КАЛЬКУЛЯТОР ВІКОН

Розрахувати вартість металопластикових вікон.

КАЛЬКУЛЯТОР БАЛКОНІВ

Розрахувати вартість балкона "під ключ"