роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Підвіконня

Підвіконня – плоска, схожа на полицю частина оздоблення, розташована біля основи вікна. Воно є важливою частиною дизайну та функціональності вікон.

Сучасні підвіконня – обов'язковий елемент. Без них стіни та підлога всередині будинку були б пошкоджені водою.

Види підвіконь: переваги та недоліки

Відповідно до ваших потреб та уподобань можна купити підвіконня певного виду. Існує декілька різновидів підвіконь – залежно від матеріалів:

  1. Пластикові підвіконня – це вироби з ПВХ. Такий тип підвіконь дуже стійкий, їх легко доглядати.
  2. Мармурові. Якщо ви шукаєте елегантність та природність, вибирайте саме цей тип підвіконня. 
  3. Гранітні. Такі підвіконня мають більш тверду структуру та зернистість ніж мармурі. Вони стійкі до механічних впливів та вологості. 
  4. Зі штучного каменю. Вони прості у догляді, блискучі та не пористі. Мають високу стійкість до несприятливих чинників.
  5. Дерев'яні. Це ідеальний вибір для інтер'єру, вони приємні на дотик. Можуть бути виготовлені із сосни, ялини, дуба та інших порід дерева.

Слід також згадати ще один тип підвіконня, який широко використовуються зовні, – алюмінієве. Алюмінієві вироби рекомендують через високу стійкість до будь-яких погодних умов, за ними легко доглядати.

пластикове підвіконня під дерево

Як вибрати підвіконня

Кожен, хто збирався купити підвіконня, переймався цим питанням. Підвіконня необхідне, щоб захистити зовнішню стіну від негоди, забезпечивши водночас своєю конструкцією доповнення до облаштування фасаду. Воно також робить важливий акцент в інтер'єрі, дозволяючи створити корисний простір під вікнами.

Матеріали, з яких виготовляється виріб, різноманітні: дерево, алюміній, ПВХ, бетон, камінь, композит, жерсть, кераміка. Кожен з них має свої переваги та недоліки (довговічність, дизайн, встановлення, ціна). Наприклад, якщо вибрати пластикові підвіконня або їх різновид – підвіконням Данке, ви отримаєте практичне рішення як для нового будівництва, так і для ремонту. Вони підкреслюють оздоблення та дизайн приміщення, підвищують комфорт.

Аналізуючи варіанти, ви легко дійдете висновку, який саме для вас буде найбільш прийнятним. Достатньо співставити ціну (з урахуванням витрат на обслуговування) та термін служби, а також сумісність з інтер’єром вашого будинку чи його фасаду.

підвіконня внутрішні ціни

Де придбати в Києві: ціна підвіконь

В нашому інтернет-магазині металопластикових вікон ви можете знайти широкий асортимент товарів для скління з матеріалів найвищої якості. Вибирайте відповідні залежно від стилю вашого будинку, доступного бюджету та особистих уподобань. На пластикові підвіконня ціна у нас прийнятна для більшості киян. Скористайтеся нашими пропозиціями для виконання зовнішнього та внутрішнього скління, обирайте найкраще рішення для вашого дизайнерського проєкту. У нас все для вікон, у тому числі й підвіконня купити (Київ) просто, – достатньо переглянути онлайн-каталог та вибрати потрібну модель. 

ПІДВІКОННЯ WERZALIT МАЮТЬ НАСТУПНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Величезна кількість безперечних переваг – це безперечна заслуга ретельного контролю на усіх етапах виробництва.
Висока водостійкість;
Технологічність;
Екологічна безпека;
Морозостійкість до-50С;
Проста обробка і монтаж;
Стійкість до механічних пошкоджень;
Висока міцність;
Термостійкість до + 90С і при короткочасному впливі до + 180С;
Стійкість до впливу ультрафіолету;
Зручні розміри;
Оздоблення зрізів під колір
декору;
Випускається цільними монолітними плитами.
Чи не схожа на інші наша компанія «Вікна в Києві» виготовить для Вас особливу двері, яка прикрасить Ваш будинок, зробить його гостинним і комфортним. Установка металопластикових дверей – це Ваш крок назустріч комфорту.