роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Красиве внутрішнє оздоблення балконів від компанії «Вікна»

Якісне та сучасне оздоблення балконів вважається основою для подальшого оформлення простору. Ці роботи зазвичай проводяться після встановлення склопакетів та утеплення.

Який матеріал вибрати для внутрішнього оздоблення балкона?

За допомогою правильно створеного внутрішнього оздоблення балкон можна перетворити в затишну та теплу зону. На ньому можливо організувати місце для відпочинку чи створити робочий кабінет, зону для розваг. Внутрішнє оздоблення балкона може гармоніювати з дизайном усієї квартири чи будинку або ж, навпаки, різко контрастувати з ним. Матеріал для проведення робіт має бути високої якості та з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Види робіт із внутрішньої обробки балкона

Щоб балкон був не тільки затишним, але й функціональним, пропонуються різні матеріали для його оформлення. Частіше за все для облицювання поверхонь використовують вагонку. Вона може бути декількох видів:

  •  дерев’яна;
  •  пластикова;
  • євростандарту.

Перший варіант – це дерев’яна обшивальна дошка. Вона має гладку поверхню без сучків і хвиль. Завдяки спеціальному покриттю такий матеріал має достатньо високі показники водостійкості. Оздоблення балкона ним дає змогу створити атмосферні та затишні приміщення, перебування в яких буде корисним для здоров’я.

Пластикова вагонка також підходить для внутрішнього оздоблення. Вона зручна в застосуванні, еластична та стійка до механічних пошкоджень. Окрім того, що цей матеріал має високі показники довговічності, він ще й зовнішньо привабливий і невибагливий в експлуатації. Така вагонка підходить для ооформлення будь-яких балконів, незалежно від типу їх скління.

Євровагонка, як і інші типи матеріалу, дає змогу в короткі терміни перетворити старий балкон на новий. Її розміри трохи більші, ніж габарити стандартної. Крім того, вона має високі показники термостійкості та вологостійкості. Цей матеріал не потребує особливого догляду та не змінює своїх характеристик протягом багатьох років.

Де замовити якісне внутрішнє оздоблення балкона за вигідними цінами?

В асортименті компанії «Вікна» є вагонка різних типів, розмірів і кольору. Обробка балконів за її допомогою дає змогу швидко змінити зовнішній вигляд приміщень відповідно до будь-яких дизайнерських рішень. Клієнти можуть замовити вагонку в будь-якій потрібній кількості за найбільш доступною ціною. Ми доставимо замовлення за вказаною адресою. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на сайті чи зателефонувати менеджерам у робочий час.