роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Сучасне утеплення балкона – затишок у вашій оселі

Сучасний ремонт у квартирі неможливо уявити без охайного балкона чи лоджії. Утеплення балкона давно перестало бути просто оформленням додаткового місця для зберігання речей, які дуже рідко використовуються. Сьогодні балкон – це повноцінна зона відпочинку у квартирі, зручний простір, де можна проводити час не тільки влітку, а й упродовж усього року. Крім того, утеплення балкона дає змогу розв'язати ще масу інших завдань.

Переваги утеплення балкона

Зазвичай утеплення балкона робиться зовні, але також його виконують і з внутрішньої сторони. До переліку головних переваг утеплення балкона всередині та ззовні належать:

  • збільшення житлової площі;
  • зменшення витрат на опалення квартири;
  • покращення шумоізоляції житла.

Окрім того, утеплення балконів робить їх більш захищеними від впливу атмосферних опадів, вітру та сонця. Такий балкон прослужить набагато довше, адже навіть міцні бетонні плити з часом починають руйнуватися під впливом стихії.

ВІКНА В КИЄВІ — ЦЕ КОМПАНІЯ, ЯКА ПРОДАЄ ЯКІСНІ ВІКНА, АЛЕ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ НІЖ У ВСІХ! ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!

Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка чи дзвінок

З сайта або по телефону ми працюємо для Вас з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Які правильно вибрати матеріал для утеплення?

На ринку є велика кількість матеріалів для утеплення балкона зовні та зсередини. Традиційними та найбільш доступними є мінеральна вата та пінопласт. Вони певною мірою дають змогу розв'язати проблему, але можна використовувати й більш ефективні та сучасні утеплювачі:

  • екструзійний пінополістирол – щільний і міцний матеріал, не боїться вологи та має низький коефіцієнт теплопровідності;
  • пінополіуретан – напилюваний утеплювач, має відмінні гідроізоляційні властивості, утворює покриття без швів і може мати різну товщину;
  • пенофол – багатошаровий матеріал, складається з підкладки, яка утримує тепло, й алюмінієвого екрана, що діє як теплове дзеркало.

Також для утеплення балкона з середини, а саме для утеплення підлоги, використовують пористий насипний утеплювач керамзит і різноманітні паро- та вітрогідрозахисні плівки.