роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

ФУРНІТУРА для пластикових вікон: як вибрати та не помилитися

Фурнітура для пластикових вікон – не лише ручки та замки. Це цілий комплекс механізмів, які відповідають за відкривання, закривання та герметичність вікон. Якісна фурнітура забезпечує легкість в управлінні, захист від протягів, пошкоджень, а також сприяє довговічності всієї конструкції. Фурнітура для металопластикових вікон (Київ) доступна на замовлення онлайн та телефоном.

Види фурнітури

Всі складові для злагодженої роботи віконних систем відповідають за окремі функції. Для того щоб розуміти, що вийшло з ладу, достатньо такої класифікації:

  1. Віконні ручки. Вони мають різну форму та дизайн. Вибирати треба не лише відповідно до певних естетичних вимог, а й ті, що зручно тримати та легко повертати.
  2. Петлі, шарніри. Це міцні та надійні частини механізму, які повинні витримувати вагу віконної стулки та забезпечувати плавне її відкривання.
  3. Замки, запори – потрібні для безпеки. Якісна фурнітура для вікон захистить від злому, дасть щільне прилягання стулки вікна до рами.

Купити фурнітуру для пластикових вікон можна у виробників, у спеціалізованих магазинах та на нашому сайті.

VORNE

Турецька віконна фурнітура, яка за умовчанням монтується у віконний профіль. Торгова марка VORNE, що з’явилася в 2002 році, на сьогодні популярна і впізнанна у світі. Це стало можливим завдяки ряду особливостей цієї віконної фурнітури : широкий асортимент комплектуючих і доступна ціна. Ще однією особливістю фурнітури для металопластикових вікон цієї марки, являється те, що вона захищена від негативної зовнішньої дії спеціальним антикорозійним покриттям. Бренд позиціонує себе як виробник продукції, що має преміальний опциональным набір, але доступною для покупців середнього і близького до нього цінового сегменту.

Фурнітура VORNE

Відмінна якість

1359 грн
MACO

MACO – це австрійська фурнітура ідеальної якості і перша у світі компанія, яка з легкістю задовольнить вимоги найвимогливіших клієнтів. У склінні престижних офісів і висотних будинків їй немає рівних. Фірма MACO першою встановила поворотно-відкидну віконно-дверну фурнітуру, блокує відкидання стулки і реалізувала функцію регулювання нижньої петлі стулки. Не зупиняючись на досягнутих високих результатах, компанія постійно удосконалюється і рухається вперед. Безперечна якість її фурнітури для вікон ПВХ визнана практично у всьому світі, а довговічність дійсно перевірена часом. Достоїнствами цієї фурнітури є підвищена міра захисту від зломів, висока антикорозійна стійкість, наявність запобіжників і обмежувачів, застережливих удари вікон і дверей об “косяки”, а також дуже презентабельна зовнішність.

Фурнітура MACO

Відмінна якість

644 грн
SIEGENIA

Німецька компанія, що стала одним з провідних виробників фурнітури, якість якої цінується у всьому світі. Повертаючи ручку, фурнітури для євровікон, ви відчуваєте плавність її ходу. Відкриваючи вікно, ви знаєте, що воно не закриється від пориву вітру. Щодня ви упевнено відкриваєте і закриваєте вікно, не замислюючись про механізми, завдяки яким у вас є ця упевненість. Усе це – результат роботи фахівців і розробників фурнітури SIGENIA. Користувачі віконної фурнітури цієї марки відмічають її високу надійність, довговічність, а також можливість самостійної модернізації віконної системи.

Фурнітура SIEGENIA

Відмінна якість

511 грн
AXOR

Турецька компанія T&T (від англійського “tilt and turn” – “нахил і поворот”) з’явилася на ринку фурнітури в 1987 р. Завдяки активній взаємодії зі своїми клієнтами вона постійно удосконалюється і просуває свою продукцію. На сьогодні ця хороша якість при мінімальній ціні. Виробництво фурнітури ведеться на сучасному устаткуванні, автоматичним способом, без залучення ручної праці, що зводить до мінімум вірогідність помилки через людський чинник і зменшує її вартість.

Фурнітура AXOR

Відмінна якість

337 грн

Як вибирати фурнітуру для пластикових вікон

Чому одні вікна служать роками, а з іншими починаються проблеми вже через кілька місяців? Причина може бути не лише у профілі або в монтажі конструкції. Фурнітура для пластикових вікон, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, також має значення. Щоб вибрати фурнітуру для вікон і не помилитися, перш за все розгляньте:

  1. Якість матеріалів. Зверніть увагу, щоб фурнітура була виготовлена зі стійких до корозії металів.
  2. Виробник. Вибирайте по відгуках та порадьтеся з фахівцями.
  3. Сумісність. Обов'язково перевірте, чи підходить те, що купуєте, для ваших вікон.

Добре підібрана фурнітура істотно продовжує термін служби вікон та забезпечує комфортне використання.

Переваги використання якісної фурнітури

Фурнітура для металопластикових вікон дає змогу відчиняти вікно в режим провітрювання всього одним рухом. Це безпечно, швидко та зручно. Особливо якщо в будинку маленькі діти, адже вікно залишається безпечно зафіксованим.

Рекомендації щодо регулярного обслуговування фурнітури

Щоб фурнітура ваших пластикових вікон служила довго, важливо правильно за нею доглядати. Ось кілька простих порад:

  • чистіть від пилу та бруду;
  • змащуйте рухомі частини;
  • перевіряйте та підтягуйте гвинти.

Регулярне обслуговування фурнітури може значно збільшити термін служби вікон. Це допоможе вам уникнути зайвих витрат на ремонт або заміну.

Функції

Велика кількість технологічних функцій, які можуть підходити абсолютно до всіх пластиковим вікнам.

Швидкість

Збірка конструкції відбувається на максимальних швидкостях, що економить дуже багато часу.

Зручність

Регулювати вікна стало простіше, тепер можна використовувати різні способи, які сумісні з більшістю металопластикових вікон і дверей.

Ні корозії

Збільшена стійкість до корозії, завдяки тому, що кожна деталь обробляється воском. Ще такий варіант мінімізує тертя деталей одну про іншу, що не дозволить їм ламатися або виходити з ладу.