роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Скління балкона – різні підходи та їх особливості

Відкритий балкон у французькому стилі має гарний вигляд, але переважно в готелях і на фото в «Пінтерест». Такий варіант не підходить для нашого клімату та реалій, у яких ми мусимо зберігати тепло в будь-який спосіб. А якщо у вас є маленькі діти чи хатні тварини, відкритий балкон іще й небезпечний. Вікно на балкон, ціна якого працює як інвестиція в теплоізоляцію, окупиться. Додаткова буферна зона у вигляді закритого балкона дає змогу менше використовувати кондиціонери й обігрівачі.

СКЛІННЯ БАЛКОНА

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ Починаючи скління в першу чергу необхідно визначити головне – як саме склити балкон. Форма або вид скління залежать від виду балкона або лоджії і від Ваших переваг:
/ Низькі ціни

П-подібного скління

/

Г-подібного скління

/ Знижки до -20%

Лоджія скління

/

Французьке скління

/

Напівкругле скління

Скління балконів: переваги та види

Якщо ви надумали засклити балкон, ціна може здатись вам перешкодою. Але наші пропозиції підходять на будь-який бюджет, тому що є декілька варіантів скління.

П-подібне – із трьох боків балкона – варіант, який, окрім захисту від вітру та снігу, дає багато сонячного світла. Він підійде, якщо ви не плануєте встановлювати високі стелажі на балконі та хочете використовувати його як зону відпочинку.

Г-подібне скління передбачає встановлення склопакетів із двох боків балкона. Це варіант для більш міцного захисту від вітру. Підходить для балконів, розташованих у кутових частинах будівлі. У глухому куті балкону зручно стане стелаж для господарського приладдя.

У цих способів є кілька спільних рис. Будь-який варіант:

  1. Захищає від вітру, дощу, снігу.
  2. Збільшує рівень безпеки, що особливо важливо для дітей і хатніх тварин.
  3. Створює додатковий простір.
  4. Поліпшує звуко- та теплоізоляцію – знижує рівень шуму зовні та зберігає тепло всередині.

Пластикові вікна на балкон, ціни на які залежать від їх функцій та особливостей, економлять енергію, знижують витрати на опалення.

Способи скління балконів

Пластикові вікна на балкон, ціна яких залежить від рівня енергозахисту, дають змогу виконувати проєкти різного типу. Є холодне та тепле скління. За вибору теплого варіанту ставляться енергоощадні багатокамерні вікна. Виконується внутрішнє та зовнішнє утеплення. Двокамерні пластикові вікна на балкон, ціна яких більш бюджетна, підходять для холодного варіанту скління. Вони також захистять від вітру та бруду з вулиці, створять додатковий бар’єр для холоду, але трохи гірше зберігатимуть тепло.