роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Обшивка балкона – нові рішення для збільшення простору

Обшивка балкона стає все більш популярною з-поміж власників житла, які прагнуть максимально використовувати кожен куток своєї домівки. Цей процес не тільки додає затишку оселі, але й робить житло більш функціональним і в рази збільшує корисну площу. Розгляньмо, чому обшивка балкона набуває популярності та які матеріали найкраще підходять для цієї процедури.

Чому обшивка балкона набирає популярності?

У нашій країні дуже багато квартир, які мають невелику загальну площу, тому для великої родини часто не вистачає вільного простору. Обшивка балкона забезпечує:

  1. Розширення загальної площі приміщення. Обшивка дає змогу використовувати балкон не тільки влітку, але й у прохолодні місяці, роблячи з нього додаткову кімнату чи сучасне робоче місце.
  2. Надання нового естетичного вигляду. Сучасні матеріали та дизайнерські рішення дають змогу створювати стильне та затишне середовище на балконі, що додає комфорту.

Саме тому обшивка дуже актуальна. Вона дає змогу створити тихий затишний куточок, яким може скористатися кожен член родини.

Які матеріали найкраще підходять для обшивки балкона та їх особливості?

Якщо ви прийняли рішення провести ремонт і докорінно змінити балкон, перше питання буде стосуватися підбору матеріалів. Обшивка балконів виконується з:

  1. Дерева. Зазвичай це дерев'яна вагонка. Натуральний, зручний, довговічний матеріал, що надає балкону природного зовнішнього вигляду, але вимагає додаткового догляду й обслуговування. Важливо, що дерево не шкідливе для здоров'я, тому в плані екологічності це найкращий вибір.
  2. Пластик. Легкий у встановленні та догляді, з високими теплоізоляційними властивостями та широким вибором кольорів і текстур. Пластикова вагонка легко миється, швидко встановлюється та має невисоку ціну.
  3. Металопластик. Відмінний вибір для створення зимового саду чи робочого кабінету. Має високу стійкість до ультрафіолету й атмосферних впливів, довговічний, не змінює забарвлення та форми.

Вибір матеріалу залежить від уподобань замовника та його фінансових можливостей. Кожен матеріал створює унікальні можливості для оформлення інтер'єру.

Де можна замовити обшивку балкона в Києві та що впливає на ціну?

Компанія «Вікна» в Києві давно займається цим видом робіт. Ми маємо значний досвід і багато позитивних відгуків клієнтів. Ціна може змінюватися залежно від вибраних матеріалів і їх якості. Також на вартість впливають розміри та складність послуг. Великий розмір або наявність складних елементів можуть в рази збільшити загальну ціну.

Внутрішня обшивка балкона це чудовий спосіб зробити простір більш зручним та естетичним. Вибираючи правильний матеріал, можливо насолоджуватися новими можливостями балкона протягом багатьох років і зробити з нього справжній райський куточок.