роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Металопластикові двері – запорука вашої безпеки та затишку

Однією з основних функцій металопластикових дверей залишається захист і безпека. Також встановлення таких виробів є беззаперечною гарантією шумо- та теплоізоляції. Придбання ПВХ-дверей є вигідною інвестицією.

Ви можете бути впевнені, що нові металопластикові двері гармонійно впишуться в інтер’єр та матимуть естетичний вигляд, адже можна замовити, наприклад, вікна та двері одного відтінку й дизайну. Так варіантів виконання безліч. Двері можуть бути:

  • виготовлені з основного білого профілю;
  • декоровані та забарвлені «під дерево»;
  • забарвлені в різноманітні кольори за спеціальною технологією.

З-поміж переваг неодмінно треба зазначити високу стійкість до зовнішніх чинників: сонячних променів, тепла чи морозу. А зламостійкість таких дверей є значно вищою, ніж у більшості аналогів. Надійний запірний механізм і посилена дверна рама дають змогу завжди відчувати себе в безпеці.


Види металопластикових дверей і їх особливості

З-поміж безлічі видів і варіантів пластикових дверей виділяють такі: вхідні відкривні, розсувні, міжкімнатні.

Двері, які відкриваються на себе стандарт, який можна зустріти в більшості будинків. Це доступні та якісні варіанти з високими показниками безпеки та збереження тепла. Вони можуть бути одно- чи двостулковими. Металопластикові вхідні двері ціни мають цілком прийнятні, тому вибрати вигідний для себе варіант може кожен.

Розсувні двері використовуються, коли потрібна економія простору чи як вдале дизайнерське рішення. Вони рідко застосовуються як вхідні через низький рівень безпеки та високу ціну, а також недостатнє збереження тепла.

Міжкімнатні двері ПВХ встановлюють там, де потрібна практичність і надійність. Вони забезпечують посилений захист і легкі в догляді. Так, наприклад, вологостійкіть таких дверей на порядок вища, ніж у дерев’яних аналогів. Міжкімнатні металопластикові двері, ціна яких завжди виправдана, можуть використовуватися для офісів, магазинів, виробничих приміщень і приватного будинку.

Ціни на різні види металопластикових дверей від компанії «Вікна» в Києві

Готові металопластикові двері краще купувати в перевіреного виробника. Це забезпечить вам гарантію безпеки та якості на довгий час. Кваліфіковані представники компанії «Вікна» нададуть вам якісну консультацію та запропонують безліч варіантів для вибору.

Купити металопластикові двері означає забезпечити своєму приміщенню якісний захист. А сертифікати якості підтверджують не лише зламостійкість, а й гарантують високі показники пожежної безпеки. Також варто зазначити, що якісна фурнітура витримає сильне навантаження та слугуватиме довго.