роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

ВИРОБНИЦТВО ВІКОН

     Сучасне пластикове вікно – це вибір тих, хто високо цінує комфорт і затишок у власному домі. Виготовлення вікон – складний процес, який складається з декількох етапів. Щоб отримати високоякісну продукцію фахівці компанії «Вікна в Києві» піддають весь матеріал ретельним перевіркам. Це дозволяє бути впевненим у використовуваній сировині, яка вважається екологічно чистим матеріалом.

     Компанія “Вікна в Києві” займається власним виробництвом віконних конструкцій, використовуючи високоякісні профільні системи. Сучасні обладнані цехи, використання німецького устаткування гідної якості, багаторічний досвід роботи і контроль на усіх етапах виробництва – усе це дозволяє створити продукцію, яка повною мірою відповідає вимогам багатьох споживачів.

     Потужності заводу дозволяють створювати всілякі віконні конструкції різної міри складності – починаючи від найпростіших і, закінчуючи складнішими моделями. На усі конструкції фахівці можуть нанести відповідну плівку, що ламінує, або використати декоративні шпросы. Величезний вибір сучасних склопакетів дозволяє досягти максимальних показників шумо- і теплоізоляції.

     Завод активно розвивається, усовершенствуя використовувані методи і принципи виробництва. Таким чином, кожен потенційний клієнт зможе отримати високоякісну віконну конструкцію з різними варіантами фурнітури, всіляких комплектуючих, аксесуарів і інших доповнень.

     За рахунок активної співпраці з компанією Rehau, вдається вчасно дізнаватися про нові технології і вмить їх впроваджувати в Україні. Це дозволяє робити продукцію міцнішою і надійнішою.

Одним з найважливіших критеріїв підбору необхідного матеріалу вважається безпека. ПВХ-конструкції не виділяють токсичні елементи під час нагрівання віконної рами під впливом ультрафіолетових променів. Виробництво віконних конструкцій має на увазі ретельний процес розробки кожної комплектуючої деталі:

 • Основа сучасної конструкції – віконна рама, до якої фіксується вся необхідна фурнітура.
 • Стулка виконує функцію рухомої частини вікна, яка легко відкривається.
 • Фурнітура – це комплект запірних механізмів, за рахунок яких користувач зможе регулювати стулки.
 • Склопакет – герметична модель, що складається з декількох міцних стекол, які фіксуються за допомогою відповідних роздільників.
 • демократична вартість на всю продукцію;
 • гідна якість товару.

До кожної з деталей фахівці висувають високі вимоги під час розробки та підбору матеріалів. Це дозволяє в подальшому повністю контролювати виробничий процес з урахуванням певних норм і вимог. Тому наші клієнти можуть бути впевненими в експлуатаційних характеристиках кожної моделі.

ВИРОБНИЦТВО ВІКОН, ЩО ЛАМІНУЮТЬ

Процес ламінування віконних конструкцій є процедурою накочення декоративної плівки різних колірних відтінків на ПВХ основу конструкції. Цей процес здійснюється в умовах високих температурних показників і високого тиску. Після того, як плівка була нанесена на поверхню, віконний профіль повинен відстоятися упродовж деякого часу. Це необхідно для того, щоб виключити можливу деформацію верхнього шару. Потому процес виробництва вікон, що ламінують, вважається трудомістким і триває набагато довше в порівнянні з виробництвом стандартних моделей.

По закінченню часу “відстоювання” конструкції, фахівці проводять контроль якості готової продукції. Це дозволяє уникнути нещільного прилягання плівки до профільної частини, утворення здуття і інших можливих деформацій. Застосування високоточного устаткування дозволяє дотримуватися усіх стандартів якості.

Ціна: від 55 грн/м.п.

ГОТОВІ РІШЕННЯ І ЦІНИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН КВАРТИРИ

Однокімнатна квартира

Профіль – застосування якісної профільної системи OpenTeck – це гарантія сприятливого мікроклімату в квартирі, незалежно від сезону і погоди за вікном. Для невеликої однокімнатної квартири прийнято використати однокамерний склопакет, який виконує захисні функції, оберігаючи приміщення від вуличного шуму. У комплекті передбачено два вікна і один балконний блок.

Фурнітура – використовувана фурнітура від Vorne – це гарантія якості і надійності. Уся конструкція відрізняється тривалою експлуатацією.

Однокімнатна квартира

2 вікна + балконний блок

 • Профіль: Openteck
 • Фурнітура: Vorne
 • Склопакет: Однокамерний
21181 грн
Двокімнатна квартира

Профіль – профільні віконні системи були розроблені з урахуванням особливостей українського клімату. Елегантний зовнішній вигляд профілю і його 15-градусні скоси надають вікнам бездоганному зовнішньому вигляду. Для двокімнатної квартири комплектація “Стандарт” передбачає використання трьох вікон і одного балконного блоку.

Фурнітура – стандартний комплект має на увазі застосування універсального набору петель, засувів і “ножиць”, які украй потрібні для зручного відкривання віконної конструкції в різних положеннях. Використання практичних матеріалів дозволило створити якісну фурнітуру.

Двокімнатна квартира

3 вікна + балконний блок

 • Профіль: Openteck
 • Фурнітура: Vorne
 • Склопакет: Однокамерний
11669 грн
Трикімнатна квартира

Профіль – для якісного оформлення трикімнатної великогабаритної квартири запропоновано 2 вікна і 2 балконні блоки. Багатокамерна конструкція профілю дозволяє монтувати різні види склопакетів, товщина яких досягає до 42 мм Наявність двох додаткових контурів ущільнень – це відмінний захист від вуличного шуму і постійних протягів.

Фурнітура – вся фурнітура має надійне тришарове напилення, а саме – оцинковування, хромування і нанесення воскового покриття. В результаті, продукція характеризується першокласним захистом від корозійного впливу.

Трикімнатна квартира

2 вікна + 2 балконні блоки

 • Профіль: Openteck
 • Фурнітура: Vorne
 • Склопакет: Однокамерний
13392 грн
Однокімнатна квартира

Профіль – профільна система Rehau 60 доповнена двокамерним склопакетом. Цей тип профілю повною мірою відповідає основним стандартам німецької якості, завдяки застосуванню інноваційних технологій і перевіреної сировини. Після установки конструкція забезпечує відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості.

Фурнітура – з допомога фурнітури MACO кожен користувач зможе ефективно використати усі функціональні можливості віконної конструкції : відкривати вікна в режимі мікропровітрювання, переводити фурнітуру в літній/зимовий режим. Захисне покриття конструкції виключає утворення корозії.

Однокімнатна квартира

2 вікна + балконний блок

 • Профіль: Rehau 60
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
13065 грн
Двокімнатна квартира

Профіль – віконний профіль відрізняється класичним виконанням із строгими прямими лініями. Монтажна глибина досягає 60 мм – це оптимальні габарити для того, щоб віконна система надійно закріпилася в отворі. В першу чергу, виробник приділив увагу високій якості тепло- і шумоізоляції.

Фурнітура – використання трьох варіантів покриття оберігає конструкцію від корозії. Наявність воскового напилення – це першокласний захист від вологи. В результаті, волога “згортається” і стікає вниз у вигляді дрібних крапель, не затримуючись на конструкції вікна.

Двокімнатна квартира

3 вікна + балконний блок

 • Профіль: Rehau 60
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
16672 грн
Трикімнатна квартира

Профіль – профільна система характеризується високими теплосберегающими і звукоізолюючими властивостями. Виробник передбачив можливість легкого і швидкого монтажу за рахунок практичної конструкції. Наявність додаткових ребер жорсткості посилює профіль, що позитивно позначається на його тривалій експлуатації. Двокамерний склопакет захищає від холоду, запобігаючи наявності протягів.

Фурнітура – фурнітура від бренду MACO має тривалий термін служби і розрахована на 45 000 циклів відкривання і закривання. Використання практичних і перевірених матеріалів підтверджує якість експлуатації вікна.

Трикімнатна квартира

2 вікна + 2 балконні блоки

 • Профіль: Rehau 60
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
18916 грн
Однокімнатна квартира

Профіль – сучасна профільна система відрізняється наявністю дещо потовщеної зовнішньої стінки і монтажною глибиною – 70 мм Разом з двокамерним склопакетом така конструкція забезпечує збереження оптимального мікроклімату в однокімнатній квартирі. Серед важливих переваг цієї моделі варто також відмітити простий спосіб монтажу і тривалу експлуатацію.

Фурнітура – австрійська фурнітура від відомого бренду MACO здатна витримувати більше 40 000 циклів відкривання. Додатково конструкція розрахована на 5 різних режимів мікропровітрювання приміщення. Для цього зовсім не обов’язково повністю відкривати вікно.

Однокімнатна квартира

2 вікна + балконний блок

 • Профіль: Rehau 70
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
14756 грн
Двокімнатна квартира

Профіль – наявність трьох вікон з профільною системою Rehau 70 дозволяє створити в двокімнатній квартирі максимальний комфорт, підтримуючи заданий температурний режим. ПВХ конструкція була створена із застосуванням структурованого волокна за рахунок високого тиску. Такий матеріал має відмінні технічні характеристики, про що свідчить його зносостійкість.

Фурнітура – фурнітура MACO наділена необхідною кількістю додаткових опцій, які підвищують комфорт при експлуатації вікон. За рахунок окремих механізмів вдається захистити віконну конструкцію від можливого провисання в різних положеннях.

Двокімнатна квартира

3 вікна + балконний блок

 • Профіль: Rehau 70
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
18816 грн
Трикімнатна квартира

Профіль – разом з двокамерним склопакетом профільна система від німецького бренду дозволяє забезпечити належний захист від сторонніх звуків з вулиці і гарантувати першокласну теплоізоляцію в приміщенні. Для цього розробниками був використаний ущільнювач високої якості – EPDM- ущільнювач.

Фурнітура – застосування фурнітури MACO позитивно позначається на зручному і тривалому використанні усіх функціональних можливостей вікон. Наявність відразу декількох захисних напилень – це можливість уберегти фурнітуру від негативного впливу вологи і інших зовнішніх чинників.

Трикімнатна квартира

2 вікна + 2 балконні блоки

 • Профіль: Rehau 70
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
21352 грн

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВІКОН

Виготовлення пластикових вікон має на увазі попереднє проектування майбутньої конструкції. Після складання плану майбутніх робіт, фахівці приступають до виконання поставлених завдань. Виділяють кілька важливих етапів, які обов’язково враховуються при виготовленні віконних конструкцій:

 1. Відбувається нарізка матеріалу для майбутнього виробу.
 2. Здійснюється армування заготовок ПВХ оцинкованими профілями певної форми. За рахунок цього виріб стає більш міцним і надійним, справляється з великими навантаженнями.
 3. Майстри виконують зварювання всіх заготовок і виробляють зачистку із застосуванням зварювального верстата.
 4. Відбувається фіксація ущільнювальної гумки і поперечних планок, які називаються імпостами.
 5. Здійснюється установка фурнітури.
 6. Конструкція проходить процедуру запакечування – здійснюється установка склопакета в уже підготовлену конструкцію.
 7. Експерти проводять ретельний контроль якості вже зібраної моделі, уважно переглядаючи кожну складову вікна.

Щоб зібрати сучасне металопластикове вікно, потрібно від 3 до 5 робочих днів.

КАЛЬКУЛЯТОР ВІКОН

Розрахувати вартість металопластикових вікон.

КАЛЬКУЛЯТОР БАЛКОНІВ

Розрахувати вартість балкона "під ключ"

З урахуванням основних особливостей індивідуального замовлення на виробництво вікон, стандартний набір операцій може бути трохи розширений за рахунок додаткових процесів. Наприклад, до вказаних етапів виготовлення часто додається ламінація ПВХ профілю під реалістичну імітацію різних порід дерева, виробництво вікон Київ нестандартних форм (арочні вироби або моделі трапецієподібної форми).

На кожному з етапів важливо дотримуватися певних правил і вимоги виконання тієї чи іншої роботи. На етапі різання вкрай важливо стежити, щоб пластиковий профіль не мав ніяких видимих ​​пошкоджень механічного типу, а захисна плівка на поверхні віконного профілю залишалася цілою.

Ущільнювальна гума повинна фіксуватися цільним шматком – наявність розривів вважається браком продукції. Монтаж ущільнювача відбувається з середини отвору, а не з його кутовій частини.

Монтаж фурнітури відбувається точно за технологічним завданням. Етапи установки фурнітури можуть трохи відрізнятися, в залежності від того, якому бренду віддає перевагу компанія-виробник.

Остаточне складання і регулювання віконної конструкції відбувається на етапі установки склопакета. По всьому периметр склопакета використовують відповідні підкладки – вони допомагають рівномірно розподілити вагу (навантаження) склопакетів з урахуванням подальших експлуатаційних характеристик.

9 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА В КОМПАНІЇ “ВІКНА В КИЄВІ” :

Співпраця з нами – просто, приємно, вигідно

Власне виробництво.

Ми – компанія-виробник. Тому наші ціни на металопластикові вікна і двері значно нижчі, ніж у конкурентів. Тільки у нас Ви зможете купити кращі ПВХ вікна за прийнятною ціною.

Європейська якість.

Ми використовуємо якісні матеріали і комплектуючі від кращих європейських виробників. У числі наших постачальників такі відомі бренди як REHAU, Salamander (Німеччина) і MACO (Австрія).

Оперативність.

Термін виготовлення вікон з профілю українського виробництва (ALMplast, Openteck, WDS) складає 2-3 робітників дня; з профілю німецького виробництва (Salamander, Rehau) – 5 робочих днів.

Безкоштовний вимір.

Наший майстер безкоштовно зробить усі необхідні виміри, проведе консультацію, надасть каталог комплектуючих і фурнітури. Замовлення Ви можете зробити у будь-який слушний час.

Професійна установка пластикових вікон.

Усі наші монтажники мають високу кваліфікацію і солідний досвід. У Києві наші роботи можна побачити в елітних житлових комплексах, офісах великих компаній, великих торгових залах.

Офіційна гарантія.

10 років гарантії – не порожня обіцянка, а реальні терміни експлуатації металопластикових вікон від “СтандартВікна”.

Великий штат співробітників.

Ми легко справляємося з величезним потоком замовлень. Вам не доведеться довго чекати! Наші майстри виконають установку вікон у будь-який слушний для Вас час

Доступна ціна.

У нас кращі ціни на металопластикові вікна в Києві. Ви можете внести оплату повністю або оформити кредит на вигідних умовах. Хочете заощадити?

Доставка по Україні.

Ви гарантовано отримаєте своє замовлення в заздалегідь обумовлений термін. Ми забезпечимо адресну доставку в слушний для Вас час. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно.

Саме велике виробництво по установці вікон і утеплення балконів в Києві та Київській області

Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, ламінованих конструкцій, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих кліетов і великих замовлень.

family

1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!

Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс задоволеності (ИУ):

family

996 Кількість об'єктів

family

99154 Виконаних замовлень

family

91% Задоволених клієнтів

ЦІНИ НА МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ВІД ВИРОБНИКА В КИЄВІ

Компанія «Вікна в Києві» пропонує великий вибір сучасних металопластикових конструкцій власного виробництва. Дотримання основних норм і правил якісного виробництва дозволило фахівцям надавати гарантію на всю продукцію. Ціни на вікна залежать від певних критеріїв:

 • Тип відкривання конструкції – глухі вікна, відкидні, поворотні, повортно-відкидні і штульпові. Найдоступнішими вважаються глухі конструкції, які доповнені стулками, що не відкриваються.
 • Кількість стулок – одно- або двостулкові вікна.
 • Застосування певного віконного профілю (монтажна ширина, кількість камер, тепло- і звукоізоляційні показники).
 • Габарити майбутньої віконної конструкції під замовлення.

Виготовлення металопластикових вікон Київ від компанії «Вікна в Києві» – це процес створення надійної та міцної конструкції, яка повністю відповідає основним критеріям якості та безпеки. Великий асортимент продукції дозволяє обрати ідеальний варіант, який задовольнить запити клієнта в плані бюджету і в експлуатаційному плані.

/

Виробництво вікон

Використовуємо технологію євромонтажу за стандартом ДСТУ.
/

Доставка безкоштовна

Установка по Україні. Наша компанія працює без посередників, що обумовлює доступні ціни.
/

Висока якість продукції

Рецепт надійності и довговічності Нашої продукції в тому, что Ми не економімо на якості.

БРЕНДИ, З ЯКИМИ ПРАЦЮЄ КОМПАНІЯ ВІКНА В КИЄВІ

Компанія підтримує тісну співпрацю з брендами, продукція яких широко відома по всьому світу, завдяки високій якості виробництва. Популярні виробники вікон Київ:

 • Компанія здійснює закупівлю сучасних профільних систем у світових виробників – WDS, Salamander, REHAU, OpenTeck.
 • Закуповує високоякісну фурнітуру від Maco.
 • Обирає міцні та надійні склопакети від GlasTrosch.
 • Купує оригінальні підвіконня від Danke.
 • А також співпрацює з компаніями Roto і Axor.

Збірка віконних конструкцій відбувається на заводі компанії «Вікна в Києві», де здійснюється регулювання та підготовка пластикових вікон до продажу.

Тісна співпраця з відомими брендами дозволила компанії впевнено закріпити свої лідируючі позиції на сучасному ринку. Наша продукція – це гарантія якості, безпеки, екологічності та тривалої експлуатації. Великий вибір віконних конструкцій дозволить покупцям обрати класичні моделі або віддати перевагу нестандартним варіантам. Індивідуальний підхід до замовників дозволяє нам завжди вгадувати бажання клієнта.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Вікна в Києві”

Наші клієнти

Нашим вікнам довіряють! Вони вже замовили у нас вікна: