Що собою являють приховані двері

Якщо ви задумалися про встановлення прихованих дверей, варто знати, як вони влаштовані. В інтер’єрі це таке собі ноу-хау, сучасний лайфхак, який допомагає сховати входи та виходи від сторонніх очей та “поселити” в приміщення єдиний стиль, не відволікаючись на дверні конструкції.

Потайні двері часто виконані в тон стіні. Їх можна пофарбувати, обклеїти шпалерами тощо. Візуально знайти таку конструкцію можна, лише помітивши тонкі щілини між коробкою та полотном.

Особливості встановлення прихованих дверей

Монтаж секретних дверей не вимагає лиштви, оскільки вони мають бути встановлені на рівні зі стіною. Таку конструкцію відповідно оснащують прихованими петлями та прихованими ручками.

Крім того, приховані двері можуть бути двосторонніми та односторонніми, тобто невидимою є лише одна частина або обидві. Односторонні будуть тонші, двосторонні – товщі. Але й ті, й інші досить легкі за вагою.

За способом відкриття вони бувають:

  • розстібні;
  • маятникові;
  • ротодверi.

Найдешевшим буде перший варіант, чого не скажеш про останній. Ротодвері – найзручніший вид потайних дверей і коштують вони дорого.

Маскування секретних дверей

  1. Секретні двері можна приховати під шпалерами або нанести фарбу, зробивши їх у тон стін.
  2. Двері-панель. Панелі найкраще приховують двері. Якщо встановити їх правильно, то непомітними будуть навіть шви, що не скажеш про перший варіант.
  3. Панно. Якщо зробити навколо дверей рамку, а всередину помістити малюнок або фотошпалери, ніхто не здогадається, що за чудовою декорацією таїться двері.
  4. Двері у висоту приміщення. Це найефективніший варіант приховати дверне полотно. Така конструкція виготовляється на замовлення. Варто це недешево, але ціна цілком виправдана.

Де придбати якісні приховані двері?

Сучасний ринок представляє безліч компаній із реалізації дверних конструкцій, в асортименті яких знайдуться й приховані. Не всі фірми сумлінно ставляться до клієнтам, часто продаючи продукцію, якість якої відповідає вартості. Одним із перевірених підприємств є “Соло дверей”. Його перевага – кваліфікований персонал та продукція, що відповідає стандартам якості. Співробітники цієї компанії надають усі документи та сертифікати на товар, який продають. Вони знають відповіді будь-які питання у сфері здійснення своєї діяльності. Звернувшись до “Соло дверей”, ви можете бути впевнені, що купуєте надійні двері, які прослужать вам не один рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site is registered on wpml.org as a development site.