Openteck – європейська якість вітчизняного виробництва

Торгова марка Openteck була зареєстрована в 2002 році і за минуле десятиліття досягла величезних успіхів у роботі та поваги споживачів та конкуруючих організацій. Профільна спрямованість діяльності компанії – розробка металопластикових віконних та дверних систем. Основні виробничі потужності підприємства знаходяться у м. Каховка Херсонської області. Вітчизняне виробництво позитивно позначається на формуванні ціни на вироби, а якість продукції, що випускається, воістину європейська.

Металопластикові конструкції Openteck характеризуються:

  • Відмінними властивостями ізоляції тепла та звуків
  • Абсолютною герметичністю (волога не просочується під склопакет)
  • Високою міцністю та надійністю
  • Стійкістю до негативного впливу довкілля
  • Довговічністю.

Профіль Openteck має такі конструктивні особливості, завдяки яким асортимент виробів за стилем, формою, кольором, розмірами просто необмежений.
Вся продукція Openteck в обов’язковому порядку пройшла необхідні технічні випробування, і має сертифікати про високу якість та повну відповідність кліматичним умовам України. Вікна ПВХ Openteck на 100% відповідають стандартам світових технологій виробництва металопластикових конструкцій.

Openteck – різновиди конструкцій профілю

Продукція даної торгової марки представлена ​​на ринку двома серіями: Delux та Elit.
Металопластикові вікна Openteck Delux 60 – це класичні ПВХ конструкції з трикамерною профільною системою. Технічні характеристики виробів знаходяться на високому рівні: профіль шириною 60 мм, склопакет до 32 мм, високий рівень звукоізоляції (33 Дб), широка зовнішня стінка (2, 7 мм). Основною перевагою конструкцій Openteck Delux 60 є їхня низька вартість.
Пластикові вікна Openteck Elit 70 – конструкції з п’ятикамерної профільної системи. Мають підвищені теплоізоляційні властивості. Технічні характеристики характеризуються 70 мм профілем, 40 мм склопакетом. Вікно такого типу посилено захищає приміщення від стороннього шуму (35Дб), наділене двома контурами ущільнення.

This site is registered on wpml.org as a development site.