Категорії
Новини

Москітні сітки на вікна: види виробів та особливості експлуатації

Москітна сітка на вікна та двері – виріб для спеціального захисту від комах, що проникають у приміщення. Купити москітну сітку – не проблема, але спочатку потрібно визначитися з її призначенням та необхідними параметрами для забезпечення ефективного захисту.

Що таке москітна сітка на вікна та переваги її використання

Москітна сітка – виріб зі скловолокна з найдрібнішими отворами, призначений для захисту приміщення від комах. По суті, це сітчаста завіса, що щільно облягає віконний або дверний отвір по довжині всього периметру, створюючи бар’єр для проникнення комах, що повзають чи літають. Однак на цьому переваги використання протимоскітних сіток не закінчуються. Додатково такий бар’єр:

 • забезпечує захист від пилу, пуху, пилку квітучих рослин;
 • не перешкоджає вільному проникненню в будинок свіжого повітря;
 • використовується на отворах будь-яких форм та розмірів;
 • не псує зовнішній вигляд приміщення;
 • легко та швидко монтується/демонтується.

За умови правильної експлуатації москітна сітка на балконні двері чи вікно прослужить багато років. За наявності локальних пошкоджень москітну сітку можна ремонтувати. Досвідчений майстер зможе усунути дефекти з допомогою спеціальних матеріалів та інструментів.

Різновиди москітних сіток

Існує багато видів москітних сіток. Для правильного вибору необхідно враховувати особливості кожного з них:

 • Проста сітка – виріб зі скловолокна з полівінілхлоридом. Кріпиться за допомогою двостороннього скотчу з боку вулиці. Коштує недорого, легко знімається та закріплюється, не потребує спеціального догляду.
 • Рамкова сітка – буває зовнішня та внутрішня. Відмінність залежить від місця закріплення. Це рама з ПВХ із натягнутою протимоскітною сіткою. Виготовляється для будь-яких отворів, незалежно від форми та розміру. Легко монтується та демонтується.
 • Рулонна сітка – згортається за допомогою спеціального механізму за типом рулонної штори. Напрямні з алюмінію забезпечують максимальне прилягання та відмінний захист. Така москітна сітка на вікно за ціною значно перевищує простіші варіанти, але за функціональністю та зручністю у використанні однозначно виграє.
 • Сітка-плісе дуже схожа на рулонну, але експлуатується без механізму згортання. Регулюється за допомогою натягу або ослаблення шнура.

Крім перерахованих найбільш популярних типів москітних сіток, можна також придбати спеціальні вироби (розсувні, зі сталевих прутів для захисту домашніх тварин від випадіння тощо), сітки нестандартної форми.

Як вибрати москітну сітку на вікна та двері правильно?

Вибір москітної сітки – дуже важливе завдання. Домовласнику необхідно враховувати такі фактори:

 • різновид виробу;
 • якість ниток;
 • розміри сітки;
 • міцність.

Експлуатація москітної сітки з урахуванням правил, які існують, – це не тільки монтаж відповідно до технологічних норм, а й очищення, демонтаж у холодну пору року. Комфорт під час використання москітної сітки багато в чому залежить від того, наскільки правильно вона обрана.Щоб позбутися непотрібного клопоту, але отримати ефективний захист від комах у приміщенні, достатньо замовити москітну сітку від компанії Vizer. Досвідчені майстри не тільки виконають монтаж на професійному рівні, але й допоможуть вибрати сітку правильно, нададуть інформацію про правила її експлуатації та догляду за нею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Последние записи

This site is registered on wpml.org as a development site.