Категорії
Новини

Як часто потрібно проводити профілактику пластикових вікон?

Своєчасне обслуговування та ремонт пластикових вікон здатні суттєво продовжити термін служби та запобігти критичним поломкам. Однак багато хто нехтує цим, звертаючись до майстрів, тільки коли вже виникає проблема.

Майстри Vizer зібрали кілька основних принципів, які допоможуть підійти до цього питання з розумом.

Що входить до планової профілактики?

Насамперед це видалення бруду. Подекуди його досить протерти вологою ганчіркою, але іноді знадобиться і більш інтенсивний вплив. Для скла рекомендується використовувати спеціалізовані засоби. Вони без абразивних частинок, швидко видаляють забруднення та не залишають розводів. Ретельно потрібно очищати фурнітуру. Осілі на ній пил і пісок сприяють стирання механізму.

Також регулярне обслуговування передбачає такі операції:

  • Перевірку та заміну ущільнювальних гумок. Це важливо для достатньої герметичності та захисту від протягів.
  • Налаштування ручки. Цей механізм постійно працює, а тому часто виходить з ладу. При використанні можуть бути сторонні звуки, заїдання. Згодом це може вплинути на притискання.
  • Налагодження петель. Стулки дверей та вікон мають свою вагу, через що кріплення можуть деформуватися, утворюючи серйозний перекіс.
  • Мастильні роботи. Різні виробники дають свої рекомендації, оптимальна частота – раз на 1-2 роки. Для цього підійде машинна або силіконова олія, а також WD-40.

Оптимальна частота обслуговування – 2 рази на рік, а точніше, під час підготовки до опалювального сезону та після його закінчення. Окрім продовження терміну служби, це дозволить у рази скоротити втрати тепла та запобігатиме виникненню протягів.

Vizer: професійний підхід до обслуговування

На сайті компанії легко замовити ремонт вікон у Києві, ціна якого буде розрахована індивідуально, з урахуванням виконаних робіт. Для цього потрібно викликати майстра для первинної діагностики. Якщо не знадобиться специфічний інструмент або купівля витратних матеріалів, профілактика та налагодження буде виконано того ж дня.

У разі потреби може бути виконане вдосконалення, наприклад, встановлення доводчиків або замків. За бажанням можна замовити заміну вікон, для покращення тепло- та звукоізоляції. Віконний сервіс співпрацює як із приватними клієнтами, так і з компаніями. Можливе одноразове виконання робіт або співробітництво на постійній основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Последние записи

This site is registered on wpml.org as a development site.