Металлопластиковые двери с 7-летней гарантией

У світі вироби з металопластикових конструкцій широко використовують у будівництві. І це не дивно, адже конструкція з металопластику є надійною, довговічною та порівняно бюджетною. Однією з найпоширеніших конструкцій з даного матеріалу є металопластикові двері. Вони встановлюються як у комерційних будинках (офіси, магазини, торгові центри і т.д.), так і в житлових приміщеннях.

Пластикові двері мають безліч переваг:

Відрізняються високою міцністю;

Не руйнуються під впливом агресорів довкілля (корозія, грибок, цвіль, вогкість, сонячне проміння). Можуть цілий рік використовуватись у будь-яких кліматичних умовах;

  • Низька вартість;
  • Шумоізоляція та теплоізоляція;
  • Короткий термін виготовлення. Можливість виготовлення під індивідуальні розміри.

Де придбати металопластикові двері від виробника

Одним із найкращих виробників металопластикових конструкцій на території Києва та області є компанія «okna.org.ua». Ця компанія вже 21 рік працює на ринку країни. За ці роки вона зуміла заслужити на хорошу репутацію, яку підтверджують багаторазові відгуки від клієнтів.

Чому компанія «okna.org.ua» стала однією з найкращих на ринку України

Ціни на продукцію та послуги компанії значно нижчі порівняно з конкурентами. Постачальниками комплектуючих та матеріалів для виготовлення металопластикових конструкцій є прямими виробниками. Звичайно, цей фактор істотно впливає на вартість продукції. Професіоналізм команди. Компанія серйозно підходить до вибору працівників. Кожен спеціаліст компанії проходить спеціальне навчання. Використання виключно оригінальних сертифікованих комплектуючих. Виробник упевнений як металопластикові вироби, завдяки чому впевнено надає 7-річну гарантію. У разі виникнення дрібних несправностей протягом терміну гарантії, сервісний центр компанії «Арта Груп» здійснює безкоштовний ремонт у найкоротші терміни. Широкий спектр послуг однієї компанії. «Арта Груп» займається не лише виготовленням, а й монтажем металопластикових дверей, вікон, балконів. Професіоналізм та досвід співробітників дозволяє виконувати будь-які роботи даного напрямку «під ключ». Робота за договором. Клієнт отримує договір, який виступає гарантією виконання всіх майбутніх робіт та зобов’язань компанії перед замовником. Мінімальний термін. Виготовлення стандартних металопластикових дверей займає до 3-х робочих днів.

This site is registered on wpml.org as a development site.