Будматеріали

Загальні відомості про будівельні матеріали та їх класифікацію.

Майже всі будматеріали, а також вироби, що використовуються в будівництві та реконструкції різних конструкцій та споруд, поділяються на:
Натуральні
Синтетичні (ненатуральні).
У свою чергу, натуральні поділяються на чотири види:
1. Кам’яні природні будівельні матеріали.
2. В’яжучі матеріали неорганічного та органічного походження.
3. Лісові будматеріали плюс вироби з них.
4. Метал.

Залежно від призначення наявних умов експлуатації будівель, підбираються відповідні будматеріали, які мають певні захищаючі властивості від дії на будматеріали зовнішнього середовища проживання. Взявши до уваги всі тонкощі та особливості, стає зрозуміло, що будь-який будівельний матеріал повинен мати необхідні будівельні якості:
– будівельний матеріал, застосовуваний для зовнішніх обробок поверхонь, повинен мати низьку теплопровідність при достатній міцності, для того, щоб зберігати внутрішню частину будов від зовнішнього холоду;
– матеріал для доріг, т.к асфальт, зобов’язаний нести на собі велику міцність і твердість і низьку стирання, щоб витримати навантаження від автомобілів та іншого транспорту.

Головне про будівельні матеріали.

Натуральні будівельні матеріали, які видобувають після фізико-механічного оброблення складних гірських шарів, із збереженням їх механічних, а також технологічних характеристик, потім використовуються і застосовуються у вигляді бортових каменів, плит, блоків, а також подрібненого каменю та щебеню та інших матеріалів.

Ще гірські пласти стають основними базовими матеріалами при виготовленні штучних будматеріалів (т.к.: цемент, кераміка, скло, і т.д) .
З метою чого гірські породи підлягають не простим різновидам механічної та технологічної обробки.

Поширене застосування натуральної природної сировини з гірських порід пов’язано з наявністю хороших фізико-хімічних властивостей множинних натуральних порід.

Вже в ранні періоди людського розвитку Homo Sapiens виявив у надрах планети Земля множин натуральних природних матеріалів, які 100% вирішували його потреби та потреби.
На наступних щаблях життя людського суспільства з’являються підвищені запити до вишукувань природного матеріалу, а також готового будматеріалу.

Головні групи натуральних кам’яних будматеріалів.

Натуральне каміння виробляють методом розробки гірських порід.
За механізмом видобутку кам’яні будівельні матеріали поділяють на види:

  • бут – витягують із породи шляхом вибуху;
  • грубоколотий;
  • подрібнений т.к. щебінь, штучний пісок – одержують дробленням;
  • сортований – отримують способом розсортування.

Природні кам’яні вироби формують на:

  1. Кам’яні вироби різновеликої форми (щебінь, бруківка, гравій).
  2. Поштучні кам’яні матеріали, що несуть рівну форму (плити та блоки).
  3. Щебінь – наріжні шматки з гірських шарів, що мають розмір від 4 до 50 міліметрів, які отримують при природному дробленні рваного каменю або натуральних кам’яних матеріалів.
  4. Гравійний будматеріал – згладжені частини гірських порід розчином від 6 до 125 мм, також він вживається для виготовлення штучних гравійно-щебеневих складів.
  5. Пісок – пухка завись зерен гірських покладів розчином від 0,13 до 4 мм. Він, як правило, виходить в результаті продування гірських утворень, а ще робиться вправа. чином – подрібненням гравію, щебеню та ін.

Натуральний кам’яний матеріал

Природний натуральний камінь у сучасному світі став все більше потрібен.
Він застосовується у викладанні стін різних приміщень, квартир та громадських закладів.
Натуральний камінь активно застосовується в ландшафтному дизайні: обробці басейнів, виготовленні сухих струмків та декоративних річок, та інших елементів.
Також натуральний камінь використовують для декорування та обробки інтер’єрів, де застосовується, як правило, облицювальна плитка з натурального природного кам’яного матеріалу.
Ця компанія має повний комплект робіт з натурального каменю.
Виконуємо розпилювання каменю для мощення, а також шліфування для обробки інтер’єрів і виробництво різних речей і предметів побуту.

Асортимент

Одна з основних існуючих робіт фірми є реалізація кам’яного будматеріалу з приватних кар’єрів на Уралі:

  1. плитняк сіро-зелений – це натуральний камінь, що володіє великою міцністю та стійкий до зношування, що дає можливість використовувати його для укладання доріжок. Також цей камінь виносить багаторазові випадки замерзання – розмірення, оскільки має невисокий рівень вологопоглинання. Таким чином, його можна застосовувати при обробці штучних водойм та інших конструкцій з присутністю Н2О;
  2. Бордовий плитняк – натуральний кам’яний матеріал дорогого вигляду, який дуже барвистий, але дещо поступається зелено-сірому плитняку за міцністю, а також по поглинанню вологи. Ось чому бордовий плитняк застосовують скрізь, крім водних споруд та доріжок;
  3. додатково нарізаємо бруківку будь-якого розміру;
  4. завжди представлений у наявності – бут або рваний камінь та бруківка та інші.
  5. Гідратаційні в’яжучі речовини.
This site is registered on wpml.org as a development site.