OKNA

Все про вікна і балкони

Природний матеріал із каменю

обробці басейнів, виготовленні сухих струмків та ін.

Плитка із натурального каменю

Бордова

Підвиди натурального каміння

рваний камінь, подрібнений та сортований

Плитка із натурального каменю

Зелена

вікна київ

Компанія “Стандартвікна” зарекомендувала себе на ринку роздрібного продажу пластикових вікон в Києві, як виробник і постачальник високоякісної продукції з широким асортиментом моделей, що надає високий рівень сервісу. Завдяки надійності та професіоналізму нашої компанії, ми завоювали довіру та повагу клієнтів. Ми продовжуємо прагнути розвитку та покращення нашої продукції, щоб залишатися лідером на ринку пластикових вікон в Україні.

На нашому порталі можна дізнатися все про будівельні матеріали

Члени клубу отримують доступ до ексклюзивних виставок та продажу.

Металопластикові вікна проти дерев’яних

Незважаючи на активний рух прогресу і все, що з ним пов’язане, досі залишаються люди, які вважають за краще мати в будинку дерев’яні вікна. Але щоб вони утримували тепло, їх потрібно восени утеплювати, а навесні – очищати. Постійно фарбувати, тримати гаразд. І навіть за дотримання всіх умов з часом вікна зношуються, стають старими, рами руйнуються. У результаті з’являються протяги, в будинку стає прохолодно, утворюється вуличний пил. Якими б вони не були добрими, час бере свій. Тому настав час звернути увагу на сучасне вирішення цієї проблеми.
Металопластикові вікна, які пропонує клієнтам наша компанія – це нове слово у стандартах якості. Виготовлені за найсучаснішими технологіями, вони здатні утримати максимальну кількість тепла та мінімізувати його втрату.
Співробітники компанії не тільки реалізовують товар, а й пропонують послуги з встановлення та обслуговування. Найкращі майстри займуться монтажем вікон, щоб у результаті кожен клієнт залишився задоволеним.

Як розділяють типи металопластикових вікон

Скління будинку на сьогоднішній день – це цілий процес, адже склопакети замовляють для балконів, лоджій, кімнати. І важливо, щоб теплоізоляційні властивості відповідали очікуванням клієнтів. Також “Гранді вікна” пропонує додаткові комплектуючі до вікон. Наприклад:

  • фурнітура на дистанційному управлінні;
  • підвищений клас протизламності;
  • утеплені укоси;
  • ламінування профілів;
  • шпроси та вітражі;
  • тонування скла.

За типом відкриття вікна теж бувають різними. Найпростіша конструкція – це глухе вікно. Воно не відкривається, тому зазвичай йде в комплекті з вікном, що відкриває, в одне приміщення. Поворотні вікна зручно відчиняються всередину. Єдиний недолік – на підвіконні не можна нічого тримати, оскільки щоразу потрібно буде прибирати.

Поворотно-відкидні вікна найпопулярніші. За допомогою ручки можна легко регулювати положення вікна – відкрити повністю або трохи відкинути для циркуляції повітря.

Якщо вибирати за кількістю камер у склопакеті, вікна можуть бути однокамерними з мінімальним рівнем шумоізоляції. Двокамерні встановлюють, коли вікна виходять надвір, щоб зменшити проникнення шумів. Енергозберігаючі вікна дозволяють тепловій енергії відбиватися та залишатися всередині. Мультифункціональні пакети не тільки зберігають тепло і захищають від шуму, та й дзеркальні з високою стійкістю до механічного впливу.


Рекомендуємо відвідати сайт по продажі пластикових вікон в Києві https://standartvikna.com.ua/ .

This site is registered on wpml.org as a development site.