роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Ручки для вікон: деталі вибору

Вікна – практичний та естетичний елемент кожного приміщення. Цілком природно, що ручки виконують важливу функцію в цій системі. Їх є кілька видів, та кожен з них має певні особливості.

Матеріали виробництва

Ручка для вікна створюється на основі кількох видів матеріалів:

  1. Метал – алюміній, латунь, нержавіюча сталь. Вони довговічні, естетичні.
  2. Пластикові ручки – доступні за ціною, легкі та прості у догляді.
  3. Дерев'яні ручки – додають інтер'єру натуральності та відчуття затишку.

Ручка для пластикового вікна створюється з міцного пластику або з поліаміду. Цей легкий та зручний матеріал служить довго та без зайвих клопотів. 

Основні характеристики пластикових ручок для вікон

Важливо купити ручку до пластикового вікна хорошої якості, адже вона бере на себе основне навантаження під час відкривання та закривання конструкції або фіксування у положенні провітрювання. Переважно виготовляють односторонні ручки на вікна. Винятком є балконна конструкція. На дверях встановлюють ручки з обох боків, які одночасно реагують на обертання. 

Пластикові конструкції розраховані на пару тисяч відкриттів та закриттів. На ручки до пластикових вікон ціна невисока через матеріал виготовлення. Пластик вважається бюджетним варіантом, хоча він міцний, надійний та простий у догляді. 

Які переваги має ручка до пластикових вікон

Найпершою перевагою є матеріал. Пластик забезпечує легкість та зручність використання. У разі необхідності його легко замінити. 

Ручка з пластику підходить до будь-якого стильового оформлення. Можна придбати білі, коричневі чи зроблені «під дерево» елементи. Часто ручка із замком до пластикових вікон оснащується різними механізмами та додатковими засобами (фіксатори, обмежувачі ходу).

Можна виділити кілька переваг пластикових ручок:

  • невисока ціна;
  • легкий монтаж;
  • стійкість до корозії, стирання, перепадів температур. 

Треба звертати увагу й на виробника, адже кожен товар має бути сертифікованим. 

Як правильно вибирати ручки для вікон

При підборі слід керуватися кількома критеріями:

  1. Матеріал має поєднуватись із загальним стилем інтер'єру.
  2. Кожна ручка віконна вибирається, виходячи з розмірів та конструкції вікна. Для великих вікон краще підійдуть поворотні ручки, для менших – віджимні або кнопкові.
  3. Зручність розташування.

Треба перевіряти надійність та міцність фіксації ручки, щоб уникнути непередбачуваного пошкодження.

Де купити ручки для пластикових вікон 

У нашому каталозі можна підібрати ручки для вікон різних форм, конструкцій та кольорів. Тут є поворотна ручка, віджимна, кнопкова чи ручка віконна з ключем. Важливо враховувати розміри вікна, стилістику приміщення та власні пріоритети. Наші спеціалісти подбають про комфортний сервіс, помірні ціни та швидке доставлення до різних міст України. 

РУЧКИ MACO

Віконна ручка – сама використовувана частина віконної фурнітури. Тому розробники з компанії MACO потурбувалися про надійність і довговічність своїх віконних ручок. Така ручка розрахована на приблизно 20 000 циклів відкривання-закривання. Є присутнім режим провітрювання (для цього ручку необхідно повернути під кутом 45 ). Також є моделі із замком для відвертання небажаного відкриття зовні і зсередини.

РУЧКИ HOPPE SECUSTIK

Hoppe Віконні ручки цієї марки поєднують в собі простоту експлуатації і підвищену надійність. Вони виготовляються із спеціально обробленого алюмінію, що підвищує стійкість ручки до корозії. Модифікація Secustick дозволить надійно захистити приміщення від зовнішнього несанкціонованого проникнення у той час.

РУЧКИ ROTO

Ручки від бренду Roto поєднують в собі гідну якість, привабливий дизайн і практичність. Усі моделі виконані з алюмінієвого сплаву за допомогою популярного методу литва під високим тиском. Дизайн фурнітури виконаний в кращих традиціях стилю хай-тек.

РУЧКИ REHAU

Ексклюзивні ручки REHAU приваблюють своєю різноманітністю, що дозволяє покупцеві підібрати найбільш відповідне рішення для конкретного вікна. У продажу представлена фурнітура різних колірних відтінків і форм. Єдине, що їх об’єднує – легкий монтаж.

РУЧКИ FAM

Fam – металева ручка якої частенько комплектують стандартні металопластикові вікна. Недорогий і легкозаменяемый варіант.

РУЧКИ КУРЦЯ

Балконна клямка або іншими словами “ручка курця” -это фіксувальний механізм, призначений для балконних дверей. Дозволяє утримувати двері в прикритому положенні при відкритій ручці. Припустимо Вам необхідно вийти на балкон або лоджію. І Ви хочете причинити за собою двері, тому що на балконі холодно або не хочете, щоб повітря з балкона потрапляло до кімнати. В цьому випадку ручка курця – ідеальний варіант, а ми допоможемо утілити його на Ваших балконних дверях.

Де замовити металопластикові вікна в Києві від Вікна в Києві