роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Зміст показати

ОПЛАТА ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Вас вітає компанія «Вікна в Києві». На даній сторінці Ви можете ознайомитися з тим, як проводиться оплата товарів і послуг на нашому сайті. Крім безготівкового розрахунку Ви можете розрахуватися готівкою, завчасно зв’язавшись з фахівцем нашої компанії.

Для платіжним засобом в будь-який зручний для Вас час Ви можете під’їхати в один з наших офісів для укладення договору і оплати. Якщо потрібно безготівковий розрахунок (оплата онлайн), то на даній сторінці можна дізнатися докладніше про неї.

Мобільний Платіжний Сервіс

EasyPay

Інтернет-банк Приват24

iPay.ua

IBox

MONEY.UA

GlobalMoney

PayHub: Сервіс онлайн-платежів від банку ПУМБ

LiqPay

Оплатити замовлення онлайн на сайті компанії «Вікна в Києві» Ви можете банківською картою VISA (Віза) або MASTERCARD (Мастеркард) без будь-якої комісії.

Оплата з підтримкою платіжних карт виконується такими кроками:

Після вибору необхідного товару або послуги, Вам стане запропоновано вибрати найбільш підходящий метод оплати онлайн. У графі «Оплата» вам необхідно вибрати потрібну карту (яка є у Вас). Це може бути VISA або MASTERCARD. Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів LiqPay, де Вам потрібно буде надати інформацію про свою платіжну картку (вести дані з пластикової карти) або засвідчити даний платіж. Дану оплату потрібно підтвердити SMS повідомленням від Вашого банку, в якому буде вказано код перевірки і вписати його в необхідну рядок і натиснути кнопку «підтвердити». 

Будь ласка, зверніть свою увагу на те, щоб дістати оплачений продукт, товар або послугу за яку Ви платили банківською картою. Може отримає той замовник, ПІБ якого було зазначено під час заповнення даних відправки. Для отримання товару в обраному способі доставки Вам необхідно мати при собі паспорт громадянина України, або будь-який інший країни.

Звертаємо Вашу увагу на те, що оплата можлива лише тими картами, які були випущеними на території України.