роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

ВІКНА OPEN TECK у Києві

Профільні системи OPEN TECK – це продукція, яка була створена з урахуванням основних експлуатаційних можливостей сучасних віконних конструкцій.

Всі товари повністю відповідають кліматичним умовам України і відрізняються застосуванням інноваційних технологій. За рахунок цього виробникові вдалося створити дійсно якісну продукцію, характеристики якої підтверджуються численними європейськими сертифікатами

 Команда інженерів OPEN TECK розробила відразу три основні серії популярних профілів:

 1. Трікамерна система – це класична модель під назв “STANDART”, ширина якої складає 60 мм
 2. Чотірікамерна система – модель з елегантно дизайном під назв ” DE-LUX “з шириною 60 мм
 3. П’ятікамерна система – вісокоміцна модель” ELIT “, показатели ширини якої досягають 70 мм

  Бренд Опен Тек БУВ зареєстрованій в Україні в 2006 году и до сьогоднішнього дня корістується особливо популярністю среди вітчізняніх віконніх компаний. Компанія “Вікна в Києві” комплектує Власні віконні конструкції Виключно якіснімі профільнімі системами, Надійність якіх підтверджується документально.

СЕРІЇ ВІКОН OPEN TECK ВІД «ВІКНА В КИЄВІ»

У процесі виробництва компанія OPEN TECK пріділяє особливо Рамус харчування екологічності, тому вся продукція вважається безпечним, а ПВХ материал НЕ віділяє цієї токсичної елементів даже при нагріванні поверхні від Сонячних променів .

У продаж предложено три основні Серії, шкірні з якіх відрізняється Певна набором технічних характеристик.

ЗАВОД ПРОИЗВОДИТЕЛЬ «ОКНА В КИЕВЕ» ПРЕДЛАГАЕТ ВАМ:

Один из основных преимуществ нашей компании – это самая низкая стоимость на жалюзи в городе Киев. Также нужно отметить, что у нас работают только лишь профессиональные эксперты, которые владеют самыми ценными знаниями и опытом в оконной сфере.

Лучшее гарантийное обслуживание

Высококачественные, прочные материалы и невысокие цены на нашу продукцию

Огромный каталог различных жалюзи из экологически чистых материалов

Бесплатный замер и монтаж различных конструкций

Уже готовые примеры для гостиниц, заведений и частных офисов.

Постоянные скидки и акции от компании «Окна в Киеве»

ПЕРЕВАГИ ПРОФІЛЬНИХ СИСТЕМ OPEN TECK

Вибираючи OPEN TECK вікна, необхідно попередньо ознайомитися з набором переваг від даного бренду. Всі достоїнства компанії можна умовно поділити на дві великі категорії: споживчі і загальні.     У категорію основних (загальних) достоїнств входять наступні важливі аргументи:

 • Дві популярні моделі «STANDART» і «DE-LUX» мають конструктивно схожі особливості, що підтверджує їх сумісність.         
 • У трьох перерахованих вище системах використовується однаковий принцип армування – 9х35х20.         
 • Можливість підібрати різні моделі з категорії «додаткові». Для систем «STANDART» і «DE-LUX» представлені єдині профільні системи.         
 • Для моделей «STANDART» і «DE-LUX» виробник запропонував аналогічний контур фрезерування.         
 • Для заповнення конструкції виробник представив відразу шість різних видів штапика.

У список переваг для покупців, входять такі особливості системи:    

 • Застосування стильного дизайн. Розробникам вдалося створити ідеально гладку поверхню кожної моделі. За рахунок використання відповідних скосів (кожен по 15 градусів) віконна конструкція характеризується завершальним дизайном.          
 • Чудові показники тепло- і звукоізоляції. Досягти таких характеристик вдалося завдяки відразу декільком особливостям: багатокамерна конструкція профільної системи, можливість застосування склопакетів, товщина яких досягає до 42 мм максимум, а також використання відразу двох контурів ущільнення. Все це забезпечує надійний захист від проникнення холодних потоків повітря і вуличного шуму в житлові приміщення.          
 • Високі показники міцності. Розробники укомплектували конструкцію армирующими деталями і застосували пластик, виконаний за сучасною технологією, що дозволило зберегти необхідний запас міцності. Такий матеріал відмінно справляється з негативним впливом ззовні – пластик не псується під впливом атмосферних опадів. Додатково конструкції мають захист від злому.          
 • Тривала експлуатація. Профіль зберігає власний набір технічних характеристик навіть після закінчення декількох десятків років.          
 • опентек – вікна, які не потребують особливого догляду. Металопластикові конструкції здатні зберігати свій зовнішній вигляд і початкові можливості в процесі тривалої експлуатації.          
 • Пожежна безпека всіх моделей. Під час виготовлення ПВХ-конструкцій виробник використовує відповідні антипірени, які запобігають загоряння. У разі появи відкритого вогню, матеріал перешкоджає його подальшому поширенню.          
 • Демократична вартість. Компанія надає можливість всім бажаючим ознайомитися з асортиментом продукції OPEN TECK, яка має оптимальне співвідношення доступної ціни та гідної якості.  

Компанія «Вікна в Києві» надає можливість клієнтам вибрати профільні системи бренду OPEN TECK прямо зараз. Великий асортимент різних моделей, сучасні серії і продумана конструкція металопластикових вікон – все це чекає клієнтів, які прийняли рішення довірити вибір і установку вікон справжнім професіоналам.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОФІЛІВ З ПВХ OPEN TECK

В процесі виробництва сучасних профілів для пластикових вікон прийнято використовувати вже добре відомий міцний матеріал – полівінілхлорид (ПВХ). Виробник доповнює матеріал спеціальними добавками, в список яких входять:

 • стабілізатори;
 • модифікатори;
 • пігменти;
 • і інші допоміжні компоненти.

За рахунок таких добавок вдається з легкістю вдосконалити продукцію і наділити її такими властивостями, як:

 • світлостійкість;
 • стійкість до негативного впливу атмосферних явищ;
 • стійкість обраного і використовуваного колірного відтінку;
 • свариваемость;
 • високу якість і міцність поверхні.

У вигляді стабілізаторів прийнято використовувати важливий компонент – двоокис свинцю. Як варіант можуть бути задіяні стабілізатори, виконані на основі кальцій-цинкових продуктів.

За своєю структурою ПВХ – це важко легкозаймисті речовини, який має високий захист від можливого загоряння. Крім того, матеріал відрізняється стійкістю до різних лугів, кислот і навіть вапна.

ПВХ профілі порожнисті усередині і характеризуються наявністю певної кількості камер, всередині яких міститься повітря. Найпопулярнішими вважаються трикамерні системи – це класика, яку можна зустріти в 70% сучасних віконних конструкцій. Від конкретного кількості камер безпосередньо залежать тепло- і звукоізоляційні властивості кожної окремо взятої моделі. Кожна з камер виконує певні функції:

 • перша відповідає за збільшення показників жорсткості профілю;
 • друга використовується для відводу води (продумана дренажна система);
 • третя застосовується для кріплення віконної фурнітури.

Решта (додаткові камери) призначені для фіксації штапика, фурнітури та інших допоміжних елементів.

ЗАСТОСУВАННЯ ЯКІСНОГО УЩІЛЬНЮВАЧА

Бренд OPEN TECK використовує виключно гумові ущільнювачі, виконані із застосуванням каучуку, який відрізняється модифікованим складом. Готова продукція має оптимальні показники еластичності, пружності, вона не деформується навіть в процесі частою і тривалою експлуатації.

Ущільнювальна гумка не має специфічного запаху, а при утилізації не виділяє токсичні компоненти. Крім того, такий матеріал наділений стійкістю в разі впливу монтажної піни або цементного розчину. Всі гумки, що використовуються в профільних системах OPEN TECK, наділені такими перевагами:

 • можливість експлуатуватися при температурі від -40 до +60 градусів;          
 • стійкість до негативного впливу кислотних опадів;          
 • стійкість до прямого впливу ультрафіолетових променів;
 • збільшений в кілька разів експлуатаційний термін служби.

Завдяки застосуванню такого ущільнювача вдалося досягти бажаних показників герметичності, тепло- і шумоізоляції. Матеріал, що використовується може експлуатуватися в умовах підвищеного ступеня вологості.

ВАРТІСТЬ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН ОПЕНТЕК В КИЄВІ

У процесі виробництва продукції від компанії OPEN TECK її розробники проводять контроль якості на кожному з етапів. Таким чином, контролюється кожна партія сировини, регулюється рівень вологості, ретельно підбирається хімічний склад, питома вага і інші не менш важливі параметри. Завдяки такому злагодженому робочому процесу, вдається досягти поставлених цілей – отримання високоякісних профілів для пластикових вікон.

«Вікна в Києві» підтримує тісну співпрацю з фірмою OPEN TECK, що дозволяє їй пропонувати своїм клієнтам тільки найновіші і перевірені віконні системи. Для замовлення вподобаної моделі, потрібно звернутися за номерами телефону, вказаним на сайті.

Щоб не помилитися у виборі віконної конструкції і правильно підібрати товщину профілю, найкраще скористатися послугами заміряють. Майстри допоможуть підібрати профільну систему з урахуванням особливостей житлового приміщення: розташування квартири, будинку або офісу, кількості кімнат, габаритів віконних прорізів, наявності / відсутності засклених і утеплених балконів, лоджій.

Всі перераховані критерії мають прямий вплив на підбір якісної профільної системи від бренду OPEN TECK. В результаті в приміщенні буде зберігатися тепло взимку і бажана прохолода в літній період.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Вікна в Києві”

Наші клієнти

Нашим вікнам довіряють! Вони вже замовили у нас вікна: