роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Монтаж вікон

Установка пластикових вікон – складна процедура, яка обов’язково повинна виконуватися майстрами з певним досвідом роботи і знаннями. Адже від якісно виконаного робочого процесу безпосередньо залежить подальша експлуатація усієї віконної конструкції, її термін служби і робота. Порушення норм і правил установки віконних конструкцій призводить до того, що вони перестають виконувати свої основні завдання і не забезпечують необхідний захист від холоду і вуличного шуму.

Крім того, порушений монтаж призводить до швидкої поломки конструкції, яка потребуватиме ремонту, що має на увазі заміну окремих комплектуючих. Майстри компанії “Вікна в Києві” стверджують, що правильно виконаний монтаж дозволяє продовжити термін експлуатації вікон.

Монтажний процес умовно ділиться на декілька етапів, на кожному з яких фахівці виконують певний комплекс робіт. Це дозволяє врахувати усі деталі і не упустити важливі моменти установки. Роботи по монтажу ПВХ конструкцій тривають біля 3-го годинника. Все залежить від складнощів монтажу і типу вибраного вікна.

ВІКНА В КИЄВІ — ЦЕ КОМПАНІЯ, ЯКА ПРОДАЄ ЯКІСНІ ВІКНА, АЛЕ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ НІЖ У ВСІХ! ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!

Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка чи дзвінок

З сайта або по телефону ми працюємо для Вас з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

Установка пластикових вікон в Києві

За способом установки прийнято виділяти декілька методів монтажу цих конструкцій : з розпаковуванням вікон і без розпаковування. Кожен з цих методів має певний набір особливостей :

 1. Установка вікон Київ з розпаковуванням передбачає попередній розбір конструкції – майстри знімають штапики, витягають склопакети. Після цього здійснюється фіксація віконної рами до стіни, а потім – штапики і склопакет знову вставляють на свої місця.
 2. Другий спосіб монтажу має на увазі установку рами із застосуванням відповідних елементів кріплення. Клієнти, які відмовляються від допомоги майстрів і самостійно встановлюють пластикові вікна, вибирають саме такий – простіший варіант.

Монтаж пластикових вікон з розпаковуванням має істотні недоліки: на нього вимагається набагато більше часу, а також є ризик пошкодити або порушити деякі деталі конструкції. Це призводить до утворення конденсату на вікнах.

Серед переваг цього способу відмічають високі показники міцності, оскільки віконна рама фіксується наскрізь за допомогою довгих анкерів. Потому таке рішення установки є логічним в результаті наступних ситуацій:

 • Якщо монтаж здійснюється у багатоквартирному будинку – від 15 поверху і вище.
 • Якщо необхідно встановити величезні віконні конструкції – 2х2 м або більше. 

Перед початком роботи потрібно буде підготувати необхідний набір інструментів :

 • будівельний рівень;
 • шуруповерт;
 • монтажна піна;
 • перфоратор;
 • силіконовий пістолет;
 • лобзик;
 • шестигранний ключ;
 • добре заточений ніж;
 • рулетка і олівець для розмітки.

Після цього потрібно буде дотримуватися конкретної послідовності виконання робіт по монтажу віконних конструкцій :

 1. Потрібно буде виконати демонтаж старого вікна.
 2. Підготовка віконного отвору до майбутньої установки ПВХ конструкції.
 3. Майстер наносить розмітку на віконну раму.
 4. Виконується оснащення рами із застосуванням необхідних кріпильних деталей.
 5. На ділянках кріплення потрібно буде зробити поглиблення для надійної фіксації конструкції в отворі.
 6. Вікно виставляється по рівню і проходить процес фіксації.
 7. Відбувається кріплення відливу.
 8. Фахівці регулюють усю фурнітуру і повіряють її працездатність.
 9. Виконується обробка усіх швів за допомогою монтажної піни.
 10. Встановлюється підвіконня.
 11. Відбувається контрольне регулювання фурнітури.

Грамотне виконання кожного пункту призводить до того, що монтаж віконної конструкції відповідає основним правилам і вимогам.

Саме велике виробництво по установці вікон і утеплення балконів в Києві та Київській області

Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, ламінованих конструкцій, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих кліетов і великих замовлень.

family

1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!

Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс задоволеності (ИУ):

family

996 Кількість об'єктів

family

99154 Виконаних замовлень

family

91% Задоволених клієнтів

Особливості монтажу металопластикових вікон від компанії Вікна в Києві

Установка металопластикових вікон має на увазі попереднє виконання демонтажних робіт, які тривають упродовж 20-40 хвилин. Потім, майстра компанії “Вікна в Києві” переходять до підготовки металопластикової конструкції : стулки знімаються, а склопакет виймається (за наявності глухих стекол). Таким чином, майстри встановлюють віконну раму точно по рівню і надійно її закріплюють у віконному отворі.

Одним з найвідповідальніших процесів вважається виставляння рами точно по рівню. Адже від її фіксації і розташування безпосередньо залежить подальший розподіл навантаження від стулок, склопакетів і вітру. Такі характеристики роблять прямий вплив на тривалий термін служби і якісну функціональність фурнітури. Тому, якщо на початковому етапі припуститься хоч би однієї щонайменшої помилки – це приведе до поступового провисання петель, зміщення склопакета в одну із сторін і розгерметизації усієї віконної конструкції.

Фіксація рами здійснюється із застосуванням спеціальних анкерних пластинів. При цьому важливо дотримуватися оптимальної відстані між анкерними пластинами, яка не має бути більше 70 см

Далі, монтаж металопластикових вікон має на увазі установку відливу. Заздалегідь потрібно буде організувати часткове ущільнення монтажного шва зовні, використовуючи монтажну піну. Кріплення відливу здійснюється завдяки саморезам.

Після цього, майстра переходять до наступного етапу – фіксація стулок до петель. Склопакети треба встановити в глухі віконні секції. Відразу можна помітити утворення монтажного шва, який утворюється на стиках віконної системи і усього отвору. Щоб зробити ущільнення шва, рекомендується скористатися якісною піною, якою заповнюють шви з двох сторін, – зовні і усередині. Це необхідно для якісної теплоізоляції.

Завершальний етап монтажних робіт – це обробка укосів, які можуть бути різних видів : штукатурні, з гіпсокартону або пластикові. Вибір певного типу укосів залежить від індивідуальних переваг замовника і особливостей встановленої конструкції. Фахівці компанії “Вікна в Києві” допоможуть клієнтові визначитися з якісним вибором.

Скільки коштує установка вікон ПВХ?

Вибираючи сучасні пластикові вікна, кожен покупець намагається віддати перевагу вигідним пропозиціям, а саме – ідеальне співвідношення демократичної вартості і гідної якості. Компанія “Вікна в Києві” пропонує повну автоматизацію виробництва металопластикових конструкцій, що дозволяє пропонувати клієнтам нижчі ціни – на 5-7% менше в порівнянні з фірмами-конкурентами.

Щоб дізнатися, скільки коштує монтаж вікон, потрібно буде скористатися швидким калькулятором на сайті компанії або скористатися послугами того, що заміряє. Фахівець виїжджає за вказаною адресою і здійснює точний вимір довжини і ширини майбутньої конструкції. Відштовхуючись від цього, вдається правильно розрахувати вартість продукції.

Крім того, вартість установки залежить від особливостей віконної конструкції – її форм, габаритів і складної конфігурації. Вед усі ці показники впливають на час монтажного процесу. Визначившись з конкретною моделлю, покупець зможе упізнати точну вартість монтажу цієї конструкції з усіма нюансами.

Установка склопакетів і євровікон для скління лоджій і балконів

Установка євровікон для балконів і лоджій нічим не відрізняється від монтажу стандартних віконних конструкцій – в першу чергу виконується демонтаж старих конструкцій. Компанія “Вікна в Києві” допоможе клієнтам підібрати відповідні габарити майбутньої моделі, визначитися з товщиною стекол і наявністю кватирок. Щоб досягти відмінних звуко- і теплоізоляційних показників, товщина стекол на балконі не має бути менше 6 мм

 • Монтаж склопакета на лоджії виконується бригадою працівників. Щоб процес установки був зручним і швидким, потрібно буде зняти штапики і витягнути склопакет. Потім – рама фіксується в заздалегідь підготовленому отворі. Фіксація віконного профілю до цегляних стін здійснюється за рахунок застосування дюбелів.
 • Важливо завжди стежити за положенням віконної рами, використовуючи будівельний рівень.
 • Усі отвори, що утворилися між поверхнею стіни і віконною рамою, треба обробляти за допомогою монтажної піни.
 • Коли піна захолоне, можна переходити до монтажу склопакета і кріплення штапиків.
 • Розташування усіх фіксувальних деталей регулюють за допомогою гумового молотка, яким простукують комплектуючі.

Майстри виконують також швидкий і якісний процес регулювання склопакета. Для цього використовуються відповідні болти.

Проте далеко не завжди регулювальні гвинти допомагають виконати ремонт склопакета. Трапляються ситуації, коли ці деталі знаходяться в крайньому положенні.

У такому разі потрібно буде помітити і витягнути штапики із склопакета, використовуючи стамеску. Після цього фахівці застосовують полівінілхлоридні підкладки, які підбиваються гумовим молотком, потім – фіксатори можна монтувати на попередні ділянки.

Вибираючи сучасні євровікна для балконів і лоджій, важливо врахувати декілька їх переваг:

 • Підвищені показники тепло- і звукоізоляції. Це пояснюється наявністю високоякісної герметичності під час щільного прилягання дверного полотна до зафіксованої рами.
 • Відмінна вологостійкість, можливість справлятися з високими температурними показниками.
 • Тривалий термін служби.
 • Простий спосіб відходу за поверхнями.

Досягти таких переваг можна за умови, якщо установка вікон ПВХ була зроблена кваліфікованими майстрами. Компанія “Вікна в Києві” пропонує допомогу професіоналів у вирішенні питань, пов’язаних з монтажними процесами.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Вікна в Києві”

Наші клієнти

Нашим вікнам довіряють! Вони вже замовили у нас вікна: