роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БАЛКОНА

Багато хто знає цінність, такий частини квартири або будинку, як балкон. Приділяючи на нього більшу частину уваги і фінансів при будівництві або ремонті. Адже і правда, цей скромний куточок може стати комфортним ложе для цікавого проведення дозвілля, веселого прийому гостей, офісом або «віддушиною» де можна сховатися від усього світу і просто почитати книгу. Інші ж використовують балкон для зберігання речей, картоплі, сушки білизни і т.д. Перераховувати функціонал і можливості можна довго, але чи потрібно? Адже, ви самі знаєте, чого хочете від цього місця. А в усьому іншому допоможе наша компанія «Вікна в Києві». Це тільки на перший погляд, здається, що ремонт балкона, реконструкція або будівництво – ерундовое справу і на цьому моменті необхідно зупинитися і не поспішати з висновками! Тільки задумайтеся про те, що може статися, якщо конструкція не буде надійною. У вас, можливо, виникли в голові погані думки про обвали, але є ще багато інших проблем від якої страждають жителі квартир і приватних будинків. Однією з таких проблем є протікання балконів. 

На перший погляд, не така вже й проблема? «Вікна в Києві» готові, з вами не погодитись!

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ ПРОТІКАННЯ НА БАЛКОНІ. ЧОМУ ДАНА ПРОБЛЕМА ВИНИКАЄ.

Коли ми говоримо з вами про таку серйозну проблему, як протікання балкона. Ми повинні побачити всю суть дискомфорту.
Коли в приміщенні підвищена вологість розвивається можливість утворення цвілі. Дане «захворювання» вашого будинку обіцяє такі проблеми: зміни кольору стін, підлоги (не в залежності від покриття), запах вогкості і гниття і це не межа!
Найголовніше, про що ні в якому разі не можна забувати – Ваше здоров’я! Адже, крім того, що приміщення страждає естетично. Зовнішній вигляд бажає кращого, а запах у вашому будинку, або квартирі, буде огидний і схожим на запах каналізації. Страждає Ваше здоров’я! Всім відомий факт, що цвіль розмножується за допомогою суперечок (невеликих клітин), які переміщатися в повітрі. Другий знаменитий факт, цвіль, що живе на будівельних і оздоблювальних матеріалах є – шкідливою і несе небезпеку. А саме: поява алергій і хронічних захворювань, які в основному пов’язані з ротової, гортанний і носової областях, а так само легкі. Загалом, страждають дихальні шляхи.

З цього, не в залежності від того у вас вже з’явився «балконна чума» або Ви спочатку хочете захистити себе від цієї напасті звертайтеся до професіоналів! Ми, «Вікна в Києві», розуміємо що потрібно, щоб цвіль або, як по-іншому називають, грибок ніколи не з’явився у Вашому житті! 

Давайте ж по дрібницях розглянемо, як починає некликане сусідство в вашому домі цвіль і як себе вберегти від цього непотрібного знайомства або попрощатися з «непроханим гостем».

Коли до наших висококласним фахівцям «Вікна в Києві» звертаються люди зі скаргами на протікання балкона, майстри повинні розуміти, з чим саме вони мають справу: зі старим житловим фондом або новим. Адже причини виникнення протікання або грибка залежать так по великій частині від терміну служби приміщення.

Давайте почнемо з старих домов.Все має свій термін придатності. Як хліб черствіє, так і балкон втрачає гідроізоляцію, плюс зношується балконна плита. На жаль, проблема з тим, що балкони зношуються, крім самих жителів нікого не цікавить! І дочекатися капітального ремонту, в наших реаліях, – неможливо! Так само, до сих пір, є люди, які не поміняли дерев’яні вікна, що полегшує цвілі життя, так як дерево вбирає вологу. Якщо у Вас все ще стоять старі дерев’яні вікна, яким більше ніж сім років … не затягуйте з установкою нових, якісних, металопластикових вікон від компанії «Вікна в Києві» ми допоможемо підібрати кращий для Вас варіант!

Але що не так, якщо у Вас новий будинок? Хіба нове може бути поганим чи зношеним? Звичайно, немає. У нових будинках зовсім інша проблема. Справа не в старих матеріалах або тим більше, не в дерев’яних вікнах! Тут справа в професіоналізмі робітників. На щастя чи на радість, команда «Вікна в Києві» кращі в своїй справі і не допускають таких жахливих помилок, як другосортні компанії. Кожен менеджер і майстер з рядів «Вікна в Києві» знає, що перед встановленням металопластикових конструкцій, засклення необхідно продумати, прорахувати і зробити проект з надійною гідроізоляцією. Найнебезпечнішим місцем вважається лінія стику віконної конструкції і стелі.

Кращі професіонали на ринку металопластикових конструкцій та вікон «Вікна в Києві» просять приділити увагу на таку непримітну деталь – конфігурація козирка.

Кожен раз, коли Ви встановлюєте прямий форми козирок, плаче один з експертів «Стандарт вікон», коли бачить це і не може ні чим допомогти. 

Наші майстри знають, що такий козирок дуже легко піднімається при сильному вітрі, що часто відбувається при зливі. При відхиленні козирка волога легко проникає до Вас на балкон. У підсумку, виникає проблема з цвіллю, про яку вже згадували вище.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БАЛКОНА. ЯКІ МАТЕРІАЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ.

Зараз настав період, коли вибір матеріалів – це складний вибір, так як, на ринку будівельних матеріалів представлена ​​достатку виробників, які продаються ними товарів для гідроізоляції. З легкістю можна загубитися або зупинитися на неякісному матеріалі. Тому, довірте вибір нам кращої компанії про металопластикові вікна «Вікна в Києві»! Довіртеся гуру своєї справи!

ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ БАЛКОНА ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТАКІ ВИДИ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ:

  1. Обмазувальної вид, найчастіше застосовується на різних поверхнях. Наноситися покриття двома методами: жарким і холодним. Жаркий метод – суміш на базі бітуму і полімерних лаків. При холодному методі увазі, використання суміші з каучукової смолою.
  2. Штукатурний вид. Універсальна гідроізоляція, може бути застосована для всіх поверхонь. При виготовленні подібних матеріалів використовуються суміші полімерів і цементні розчини. Спосіб не дуже відомий через свою трудомісткості.
  3. Литий спосіб. Лідируючий спосіб за критеріями надійності і довговічності. За якістю такі матеріали на першому місці, але будьте готові викласти кругленьку суму, тому що якщо Ваш очей впав саме на цю спеціальну суміш, будьте готові до того, що вона на порядок дорожче, ніж вищезгадані матеріали для гідроізоляції балкона. Є два способи нанесення. Перший і другий спосіб відрізняються останнім етапом: перший етап – зачистка поверхні; другий етап – закладення тріщин; третій етап – якісна просушка; четвертий етап-обробка ґрунтовкою. Далі з’являється два варіанти розвитку подій – це може бути гарячий або холодний спосіб нанесення. При гарячому способі матеріал нагрівається до температури від 135 до 145 градусів. Холодний спосіб нанесення – не вимагає нагріву. 
  4. Обклеєний спосіб. Такий матеріал продається в листовому і рулонному форматі – наклеюються на поверхню. Ціна на такий метод гідроізоляції набагато дешевше, ніж перераховані вище варіанти. Це можна пояснити, тому що з розвитком технологій з’явилися варіанти вирішення проблеми гідроізоляції набагато елементарніше. Наприклад, з новими, сучасними матеріалами пропали складності з використанням габаритних важких матеріалів в рулонах і листах, що створювало складності у використанні на невеликій поверхні. Робота з таким матеріалом ізоляції дуже копітка, так як при наклеюванні є шви, які необхідно дуже акуратно наклеювати, щоб лінія стику була рівною, а сторони рівно прилягали.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БАЛКОННОЇ ПЛИТИ

На балконі важлива гідроізоляція даху, але не маловажно якісна ізоляція від води плити балкона. Але потрібно розуміти, що в цій справі теж є свої нюанси. Спочатку, підлога покривається ґрунтовкою в один або два шари, а після цього наносяться рідкий гідроізоляційні маси. На місці стику плит балкона ущільнюють стрічками або спеціальними гнучкими профілями. Всі роботи з гідроізоляції проводитися при температурі від +5 до +25 градусов.Матеріал накладають в два шари, після цього потрібно забезпечити два години без прямих сонячних променів.

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ СТЕЛІ І ДАХУ БАЛКОНА

При гідроізоляції даху необхідно зачистити її від пилу, сміття. Наші кращі майстри в Києві та Київській області від компанії «Вікна в Києві» використовують руберойд, який внахлест стелитися. Всі стики необхідно ретельно обробити, але до цього потрібно нанести вологонепроникний шар.