роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

ФУРНІТУРА VORNE

Популярна фурнітура VORNE – продукція турецької компанії-виробника İleri Kalıpçılık, яка була заснована в 1985 році. Упродовж довгого часу компанія підтримувала співпрацю з відомими фірмами-виробниками віконної фурнітури в Німеччині. Саме тому аксесуари VORNE відрізняються німецькою якістю, міцністю і надійністю.

Турецька компанія випускає продукцію, яка призначена для різних моделей сучасних металопластикових вікон. Продумана конструкція фурнітури припускає її монтаж навіть на дерев’яні вікна, що робить її дуже популярною і затребуваною по усій Європі.

Для усіх виробів цього бренду характерно: тривалий експлуатаційний термін, простий спосіб регулювання і монтажу. Фурнітура для пластикових вікон, запропонована компанією “Вікна в Києві”, відповідає сертифікатам якості, що були отримані від незалежних експертів.

Компанія пропонує не лише надійні віконні конструкції, але і також допоможе виконати монтаж, регулювання вікна, підготувавши його до експлуатації. Таким чином, клієнти мають можливість скористатися повним комплексом послуг – починаючи з проведення вимірів і, закінчуючи здачею готової роботи.

ВІКОННО-ДВЕРНА ФУРНІТУРА VORNE

На особливу увагу заслуговує комплектація фурнітури, яка представлена в декількох можливих варіаціях. Таким чином, покупець зможе підібрати стандартний варіант або ж віддати перевагу моделям з додатковими функціями.

 • У стандартний комплект входять: універсальні петлі, засуви, а також ножиці, що потрібні для комфортного використання віконного блоку. В якості доповнення для вдосконаленого набору використовуються ножиці і серединні засуви із спеціальною цапфою. Крім того, інженери передбачили наявність того, що блокує, який представлений в парі з мікроліфтом, і механізм, що тривимірно регулює нижні петлі.
 • Сучасний набір з багатофункціональними ножицями включає відповідний механізм щілинного провітрювання, надійний захист від помилкового відкривання віконних конструкцій, а також їх випадкового закриття.
 • Набор “легкий хід, сильний притиск” укомплектовувань надійними цапфами, які своєю конструкцією нагадують ролики, що обертаються.

Крім того, покупець має можливість замовити і інші компоненти фурнітури. Це можуть бути всілякі різновиди петель або подовжувачів. За бажанням можна придбати противовзломные механізми і інші комплектуючі.

ПЕРЕВАГИ ПРОТИЗЛАМНОЇ ФУРНІТУРИ VORNE

Фурнітура VORNE відрізняється великим набором переваг, що робить цю продукцію затребуваної і незамінної в процес комплектації віконних і дверних конструкцій. Особливості фурнітури :

 • Виробник використав тришарове покриття з антикорозійними властивостями – оцинковування, хромування і напилення воском на молекулярному рівні. Усе це забезпечує 100%-ную захист від атмосферного впливу ззовні. Потому робочі системи відрізняються довговічністю, незалежно від навантажень.
 • У складі сучасної моделі були використані леговані стали, що у декілька разів збільшують показники надійності.
 • Фурнітура VORNE, ціна якої відрізняється доступністю, вважається універсальною і чудово підходить для різних віконних і дверних пластикових конструкцій. Також, ця система призначена для дерев’яних вікон.
 • Будь-які моделі від бренду VORNE можна з легкістю замінити на новіші системи цього виробника. При цьому немає необхідності робити заміну віконних або дверних блоків.
 • Простий спосіб установки і комфортна експлуатація.
 • Регулювання механізмів здійснюється у різних напрямах.
 • Покупець має можливість підібрати декоративну накладку, виконану у всіляких колірних варіаціях. Це ідеальне рішення, коли необхідно підібрати дизайн робочого механізму з урахуванням стилю сучасного інтер’єру.
 • Уся продукція відрізняється ефектним дизайном, оскільки бренд активно стежить за зміною модних тенденцій у сфері віконного виробництва.
 • Демократична цінова політика компанії робить товари доступними для більшості споживачів.

Компанія “Вікна в Києві” ознайомить своїх покупців з новинками бренду VORNE, розповість про основні і найпопулярніші системи, запропонує практичні рішення для конкретних віконних і дверних блоків. Таким чином, майстри допоможуть укомплектувати сучасні пластикові вікна і двері стильними і в той же час надійними механізмами, розрахованими для великих навантажень. Великий асортимент і набір деталей, що нестримно поповнюється, дозволяє покупцям завжди залишатися в тренді і вибирати кращі новинки турецького бренду.

РЕГУЛЮВАННЯ ФУРНІТУРИ VORNE

Фурнітура VORNE, регулювання якої досить просте, вважається незамінним доповненням для будь-яких металопластикових конструкцій. Проведення її регулювання, як правило, виконується в чотирьох можливих ситуаціях:

 1. Коли кону почали пропускати потоки холодного повітря або сторонні звуки з вулиці в приміщення.
 2. У разі поломки віконної ручки при неправильній експлуатації.
 3. При появі конденсату на вікнах.
 4. Коли почала провисати віконна стулка або користувач помітив зміщення її середньої частини.

Процес регулювання виконується за рахунок застосування шестигранного 4-міліметрового ключа. Представлений ключ включений в набір разом з фурнітурою, а його відмітна особливість – ця наявність емблеми VORNE.

Щоб позбавитися від можливого перекосу віконної стулки, потрібно буде змінити положення декількох гвинтів : у верхній і нижній петлі. Для регулювання верхньої петлі, необхідно:

 • відкрити вікно;
 • відшукати на “потилиці” пластикового вікна відповідний гвинт, який має горизонтальне розташування;
 • потрібно буде виконувати обертання ключа по ходу руху годинникової стрілки.

Виконуючи поставлене завдання, майстер зможе потягнути стулку до петлі на 3 мм, що дозволяє позбавитися від її можливого провисання. Якщо виконувати обертання ключа проти годинникової стрілки на 1,5 мм, тоді вдасться відсунути стулку від петлі. У разі невиконання поставленого завдання навіть після виконаних маніпуляцій, треба пам’ятати про те, що горизонтальний гвинт в нижній петлі сприяє руху віконної стулки на 2 мм Вертикальний гвинт, розташований в нижній петлі, допоможе підняти або опустити стулку на 3 мм

Щоб відрегулювати притиск віконної стулки, треба скористатися ексцентриками, що розташовані по усьому периметру площини пластикового вікна. Виконуючи обертання ексцентрика за годинниковою стрілкою, можна притиснути вікно на 0,8 мм, а проти годинникової стрілки – ослабити на 0,8 мм

Трапляються ситуації, коли робочий механізм, який оберігає віконну конструкцію від неправильного відкривання, не дозволяє ручці вільно рухатися. Тоді, потрібно буде встановити кліпсу вниз “носиком” і повернути ручку в стандартне положення.

Для швидкого і зручного регулювання віконної ручки, рекомендується повернути пластини на підставі вікна або ж затягнути гвинт ручки, скориставшись відповідною викруткою. Коли віконна ручка почала “працювати” з особливим зусиллям, тоді самий час зробити змазування механізмів притиску відповідними складами. Придбати змащуючі матеріали можна в спеціалізованих магазинах або скористатися допомогою майстра, у якого завжди є при собі цей засіб.

Як варіант, користувач може скористатися машинною олією, яку також застосовують для змазування робочих механізмів швацької машинки. Як правило, застосовують автомобільне мастило WD або мастило на силіконовій основі. Для підтримки працездатності усієї системи таку процедуру рекомендується проводити щороку.

Проста конструкція сучасних пластикових вікон, дверей і якісні механізми від бренду VORNE допоможуть користувачеві спростити процес відходу і регулярного обслуговування конструкцій. Майстри компанії “Вікна в Києві” пропонують професійну допомогу – процедура регулювання і мастила механізмів. Після виконаних монтажних робіт фахівці в обов’язковому порядку проводять регулювання фурнітури, щоб перевірити її працездатність і підготувати до майбутніх навантажень.

9 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА В КОМПАНІЇ “ВІКНА В КИЄВІ” :

Співпраця з нами – просто, приємно, вигідно

Власне виробництво.

Ми – компанія-виробник. Тому наші ціни на металопластикові вікна і двері значно нижчі, ніж у конкурентів. Тільки у нас Ви зможете купити кращі ПВХ вікна за прийнятною ціною.

Європейська якість.

Ми використовуємо якісні матеріали і комплектуючі від кращих європейських виробників. У числі наших постачальників такі відомі бренди як REHAU, Salamander (Німеччина) і MACO (Австрія).

Оперативність.

Термін виготовлення вікон з профілю українського виробництва (ALMplast, Openteck, WDS) складає 2-3 робітників дня; з профілю німецького виробництва (Salamander, Rehau) – 5 робочих днів.

Безкоштовний вимір.

Наший майстер безкоштовно зробить усі необхідні виміри, проведе консультацію, надасть каталог комплектуючих і фурнітури. Замовлення Ви можете зробити у будь-який слушний час.

Професійна установка пластикових вікон.

Усі наші монтажники мають високу кваліфікацію і солідний досвід. У Києві наші роботи можна побачити в елітних житлових комплексах, офісах великих компаній, великих торгових залах.

Офіційна гарантія.

10 років гарантії – не порожня обіцянка, а реальні терміни експлуатації металопластикових вікон від “СтандартВікна”.

Великий штат співробітників.

Ми легко справляємося з величезним потоком замовлень. Вам не доведеться довго чекати! Наші майстри виконають установку вікон у будь-який слушний для Вас час

Доступна ціна.

У нас кращі ціни на металопластикові вікна в Києві. Ви можете внести оплату повністю або оформити кредит на вигідних умовах. Хочете заощадити?

Доставка по Україні.

Ви гарантовано отримаєте своє замовлення в заздалегідь обумовлений термін. Ми забезпечимо адресну доставку в слушний для Вас час. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ФУРНІТУРИ VORNE

Популярна компанія VORNE має велику кількість сертифікатів, що підтверджують гідну якість продукції. Одним з таких сертифікатів є ISO 9001/2000. Таким чином, товари сертифіковані в Німеччині і у багатьох країнах СНД. VORNE – фурнітура, яка має особливий споживчий попит, завдяки набору своїх технічних характеристик :

 • Усі механізми віконних і дверних аксесуарів вважаються універсальними. Такі механізми монтуються на віконні і дверні стулки, які можуть відкриватися в різних положеннях, – управо або вліво.
 • Наявність відповідної функції під назвою “зимове провітрювання” дозволяє наповнити кімнату свіжим повітрям, виключаючи вірогідність утворення сильних протягів. Проста система регулювання ножиць сприяє тому, що користувач може відкривати віконну стулку на відстань від 80 до 130 мм максимум.
 • Продуманий механізм віконної фурнітури допоможе відкривати конструкцію в двох площинах – в горизонтальній або вертикальній.
 • Стандартні петлі розраховані для віконних стулок, вага яких не перевищує показник в 100 кг Для того, щоб впоратися з навантаженням до 130 кг, необхідно встановити посилені петлі.
 • Мікроліфт виконаний з цілісного металу і доповнений функцією того, що блокує випадкового відкривання. Завдяки цьому він характеризується надійною і тривалою експлуатацією.
 • Нижня петля піддається регулюванню відразу в трьох площинах, що гарантує високу міру герметичності віконних конструкцій.
 • М’яка і плавна робота механізму – це заслуга роликових зачепів. Таким чином, фурнітура має тривалий термін служби.
 • Для підвищеної безпеки виробник використав противовзломную комплектацію, що захищає житло від несанкціонованого доступу.
 • У продажу запропоновані різні накладки декоративного типу, а також ручки всіляких колірних відтінків.

Одним з важливих аргументів у бік популярності фурнітури VORNE є її тривалий термін експлуатації. Цей одна з небагатьох систем, яка може впоратися з високими навантаженнями, при цьому повністю зберігаючи свою працездатність.

Застосування високоякісних матеріалів з антикорозійним покриттям – ще одна важлива особливість. Потому компанія “Вікна в Києві” вибрала фурнітуру VORNE, яка є невід’ємною частиною більшості пластикових вікон і дверей.

ЦІНИ НА ПРОДУКЦІЮ VORNE ВІД “ВІКНА В КИЄВІ”

Фурнітура VORNE, купити яку можна на сайті компанії “Вікна в Києві”, відрізняється демократичною вартістю. Завдяки цьому активно зростає її популярність по всьому світу. Ця продукція доступна для багатьох верств населення, що дозволяє її використати в якості додаткової комплектації пластикових віконних блоків і дверей.

Уся сировина, з якої виготовляються аксесуари, проходить обов’язковий процес тестування. В результаті виробник упевнений в якості вже готового товару. Крім того, компанія “Вікна в Києві”, пропонуючи своїм клієнтам тільки самі кращі і перевірені аксесуари, проводить власне тестування фурнітури. Продукція VORNE піддається численним випробуванням, в процесі яких було доведено, що це одна з небагатьох систем, здатна впоратися з найскладнішими експлуатаційними умовами.

Фурнітура VORNE зустрічається на багатьох вікнах і дверях, незалежно від їх габаритів, форми і особливостей експлуатації. Після монтажу майстра запропонують швидке регулювання і перевірку працездатності усіх механізмів.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Вікна в Києві”

Наші клієнти

Нашим вікнам довіряють! Вони вже замовили у нас вікна: