роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

ФУРНІТУРА T&T

Фурнітура Т&Т – віконні аксесуари популярної турецької фірми Erpen Marketing. Виробник широко відомий по всьому світу, оскільки уперше компанія запустила виробництво продукції ще в 1987 році. Поступово усовершенствуя власне виробництво, вдалося розширити свій асортимент, пропонуючи споживачам високоміцну продукцію, яка повною мірою відповідає основним стандартам якості.

Якщо розшифрувати абревіатуру “Т&Т”, з англійського вона переводиться, як “tilt and turn”, що означає – “нахил і поворот”. Саме цей девіз спалить описати будь-яку віконну конструкцію бренду.

Запорука успіху популярного бренду полягає у високій якості усіх виробів, запропонованих у продажу. Виробнича площа підприємства досягла близько 15 тис. м2. На сьогодні компанія пропонує до продажу таку продукцію:

 • сучасна фурнітура для ПВХ вікон, доповнених поворотними або поворотно-відкидними стулками;
 • зручні ручки для різних видів вікон;
 • ручки для дверних конструкцій;
 • рейкові замки;
 • фурнітура зрушень механізми типу, що складається, призначені для вікон;
 • продукція для пластикових вікон паралельно-зрушень.

Представлена марка приділяє велику увагу контролю якості своїх аксесуарів на кожному з етапів виробництва. Це може підтвердити сертифікат ISO – 9001/2000 міжнародного стандарту якості. Крім того, віконна фурнітура пройшла обов’язковий процес тестування і була схвалена Інститутом IFT Rosenheim.

Саме тому компанія “Вікна в Києві” вибирає в якості основних аксесуарів фурнітуру Т&Т. Адже фахівці пропонують своїм клієнтам виключно високоякісну продукцію, в надійності і міцності якої компанія упевнена на усе 100%-ов.

ВІКОННА ФУРНІТУРА Т&Т

Фурнітура вікон – незамінний аксесуар, завдяки якому користувач має можливість скористатися усіма функціональними особливостями сучасної віконної конструкції. Потому компанія “Вікна в Києві” довірять бренду Т&Т, процес виробництва продукції якого повністю автоматизований. Це виключає людське втручання і зводить до мінімуму кількість можливих помилок під час виготовлення виробів.

Представлений бренд використовує сучасне устаткування європейської якості і інноваційні технології, за рахунок яких фурнітура виходить максимально міцною, надійною і зносостійкою.

Майстри, які займаються регулюванням пластикових вікон, позитивно відзиваються про аксесуари Т&Т. З такими конструкціями досить зручно працювати, а вікна, укомплектовані такою фурнітурою, відрізняються плавним і м’яким ходом під час відкривання і закривання. Крім того, віконна конструкція характеризується чудовим притиском, що виключає вірогідність протягів.

До постмонтажного регулювання металопластикових вікон майстра прибігають тільки, якщо були серйозно порушені основні експлуатаційні умови конструкції. Функціонал і дизайн аксесуарів може скласти упевнену конкуренцію для більшості німецьких моделей, які також відрізняються високою якістю виконання.

Майстри компанії “Вікна в Києві” пропонують кожному клієнтові професійну допомогу у виборі відповідної продукції бренду Т&Т. Фурнітура для пластикових вікон відрізняється наявністю захисного покриття, яке відмінно оберігає вироби від негативного корозійного впливу. Таким чином, виробникові вдалося потурбуватися про тривалу експлуатацію власної продукції навіть в найскладніших умовах.

НАДІЙНІСТЬ

Тривалий процес алкалитического цинкового напилення – це гарантія підвищеної міри міцності, що забезпечує надійний захист від корозії навіть в умовах підвищеної вологості. Таким чином, усі елементи фурнітури стійкі до негативних чинників ззовні. Доказом цих аргументів стають численні випробування, яким піддається віконна і дверна фурнітура. Одно з найпопулярніших випробувань : занурення аксесуарів в сольовий розчин на 62 години.

Передатний механізм системи розроблений так, що конструкція має на увазі наявність цілісного корпусу. В результаті виробникові вдалося повністю виключити вірогідність заклинювання передатної шестерні у разі її можливого перекосу.

Усі втулки виготовлені з високоякісного матеріалу, який має три важливі гідності :

 1. Стійкість до стирання матеріалу.
 2. Стійкість до підвищеної вологості.
 3. Стійкість до різких температурних перепадів.

Враховуючи такі перераховані характеристики, вдається зробити висновок, що фурнітура Т&Т – це дійсно надійна конструкція, яка дозволяє удосконалити сучасну ПВХ продукцію.

КОМФОРТ І ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Усі цапфи доповнені спеціальним роликом, який дозволяє створити комфортнішу і плавнішу роботу аксесуарів за умови, що буде збережено їх зусилля притиснення.

У нижній петлі віконної стулки розробники використали не вкладиш, виконаний з пластика, який легко деформується в результаті навантажень, а кулька. Представлена кулька виконана із сталі, яка має спеціальне антикорозійне напилення. Крім того, сучасна петля додатково має класичний спосіб регулювання з можливістю зміни висоти і ширини, а також – зміною притиску.

Установка того, що мікроліфта-блокує здійснюється на вже змонтовані віконні конструкції. При цьому майстрам зовсім не знадобитися додаткове втручання в обв’язування віконної стулки, оскільки увесь процес здійснюється із застосуванням звичайної викрутки.

Усі фіксувальні аксесуари в пазі віконної і дверної стулки, виконані з металу і надійно сполучені один з одним. Це виключає вірогідність втрати однієї з деталей під час проведення ремонтних робіт. Крім того, майстри передбачили обов’язкову наявність конструктивних компонентів, завдання яких – запобігти можливому “злипанню” усіх частин фурнітури (йдеться про рухливі і нерухомі конструкції).

9 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА В КОМПАНІЇ “ВІКНА В КИЄВІ” :

Співпраця з нами – просто, приємно, вигідно

Власне виробництво.

Ми – компанія-виробник. Тому наші ціни на металопластикові вікна і двері значно нижчі, ніж у конкурентів. Тільки у нас Ви зможете купити кращі ПВХ вікна за прийнятною ціною.

Європейська якість.

Ми використовуємо якісні матеріали і комплектуючі від кращих європейських виробників. У числі наших постачальників такі відомі бренди як REHAU, Salamander (Німеччина) і MACO (Австрія).

Оперативність.

Термін виготовлення вікон з профілю українського виробництва (ALMplast, Openteck, WDS) складає 2-3 робітників дня; з профілю німецького виробництва (Salamander, Rehau) – 5 робочих днів.

Безкоштовний вимір.

Наший майстер безкоштовно зробить усі необхідні виміри, проведе консультацію, надасть каталог комплектуючих і фурнітури. Замовлення Ви можете зробити у будь-який слушний час.

Професійна установка пластикових вікон.

Усі наші монтажники мають високу кваліфікацію і солідний досвід. У Києві наші роботи можна побачити в елітних житлових комплексах, офісах великих компаній, великих торгових залах.

Офіційна гарантія.

10 років гарантії – не порожня обіцянка, а реальні терміни експлуатації металопластикових вікон від “СтандартВікна”.

Великий штат співробітників.

Ми легко справляємося з величезним потоком замовлень. Вам не доведеться довго чекати! Наші майстри виконають установку вікон у будь-який слушний для Вас час

Доступна ціна.

У нас кращі ціни на металопластикові вікна в Києві. Ви можете внести оплату повністю або оформити кредит на вигідних умовах. Хочете заощадити?

Доставка по Україні.

Ви гарантовано отримаєте своє замовлення в заздалегідь обумовлений термін. Ми забезпечимо адресну доставку в слушний для Вас час. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно.

ОСОБЛИВОСТІ РОЗРОБКИ І ВИРОБНИЦТВА

Аксесуари бренду Т&Т випускаються в двох можливих варіантах – це базова версія і опциональные моделі. Усі компоненти робочого механізму мають максимально компактні габарити і просту конструкцію. Це забезпечує створення фурнітури із зрозумілим і нескладним функціоналом.

Компанія “Вікна в Києві” вже упродовж довгого часу підтримує співпрацю з брендом Т&Т і самостійно проводить додаткові тестові перевірки усієї продукції. Це необхідно для того, щоб мати можливість запропонувати своїм клієнтам високоякісну продукцію за демократичною вартістю.

Мінімальна кількість елементів в конструкції цієї фурнітури помітно спрощує процес монтажу вікон і дверей. Таким чином, фахівці швидко здійснюють монтажні роботи і проводять усі необхідні маніпуляції, спрямовані на регулювання вікон. Уся продукція, доповнена фурнітурою Т&Т, відрізняється м’якістю ходу і чудовим притиском. Це є гарантією комфортної і тривалої експлуатації.

ПЕРЕВАГИ ФУРНІТУРИ Т&Т ДЛЯ ВІКОН І ДВЕРЕЙ

Застосування антикорозійного напилення, яке тестувалося на іржу, стало одним з важливих аргументів при визначенні експлуатаційного терміну віконної фурнітури, – 15 років.

Універсальність усіх аксесуарів дозволяє виконувати монтаж на різні моделі ПВХ, а відсутність правих або лівих компонентів позитивно позначається на складських запасах більшості компаній, що займаються продажем вікон. Застосування високоякісних матеріалів і міцна конструкція гарантують, що фурнітура Т&Т з легкістю справляється з навантаженнями до 130 кг При цьому вироби чудово підходять для установки на дверні і віконні конструкції, габарити стулок яких можуть досягати до 2400 мм по висоті, а по ширині – до 1600 мм Переваги цієї моделі безпосередньо пов’язаний з конструкція сучасний виріб :

 • У кутовому механізмі і середніх замках виробник використав три смуги гнучкого типу, виконані із сталі з нержавіючим напиленням. Цей аспект робить позитивний вплив на довгу службу.
 • Для відвертання провисання віконних стулок, інженери застосували спеціальний мікроліфт з блокуючою функцією.
 • Наявність відповідного “коника” на штульпе сприяє ідеальному ковзанню робочих механізмів, що гарантує плавне регулювання.
 • У кронштейні була використана втулка, призначена для високоякісного позиціонування штифта. Це необхідно, щоб запобігти появі характерного скрипучого звуку при кожному відкриванні віконних стулок.
 • Ножиці укомплектовані таким, що вбудованим, що блокує повороту ручки. Крім того, вони доповнені механізмом відкидання – це надійний захист від випадкового закриття віконної стулки, коли вікно відкрите в режимі мікропровітрювання.
 • У ножицях передбачена наявність двох регулюючих точок, що необхідно в процесі сильного притиску верхньої петлі.
 • Нижня петля, цапфи і ножиці легко піддаються змінам: на притиск користувач може регулювати ці компоненти до +/-1 мм, а також по вертикалі і горизонталі до +/-3 мм
 • У конструкціях передбачено відразу декілька варіантів мікропровітрювання – щілинне і ступінчасте.
 • Часте розташування цапф в порівнянні з інформацією, вказаною згідно з Гостом, – 600 мм замість прописаних 800 мм

Представлена фурнітура широко затребувана в процесі доповнення вікон і дверей, а також балконних блоків. Завдяки такій конструкції повністю виключається вірогідність утворення протягів, характерних скрипів або виходу з ладу комплектуючих раніше призначеного строку їх заміни.

ДЕ КУПИТИ ФУРНІТУРУ ДЛЯ ВІКОН Т&Т В КИЄВІ?

Компанія “Вікна в Києві” пропонує своїм клієнтам високоякісні віконні і дверні конструкції, укомплектовані сучасною фурнітурою Т&Т. Для отримання на виході міцної моделі, яка відрізняється тривалим терміном служби, важливо використати тільки перевірені і надійні аксесуари. Саме такими аксесуарами вважається фурнітура від популярного турецького бренду.

Представлена фурнітура для вікон, купити яку можна на сайті компанії “Вікна в Києві”, є еталоном гідної якості. Такі аксесуари призначені для тривалої експлуатації і характеризуються простою системою регулювання. В результаті ці деталі стають основою в процесі складання дверних і віконних конструкцій з ПВХ матеріалу.

ЗАМОВИТИ ВІКНА З ФУРНІТУРОЮ Т&Т

Компанія “Вікна в Києві” пропонує своїм клієнтам високоякісні віконні і дверні конструкції, укомплектовані сучасною фурнітурою Т&Т. Для отримання на виході міцної моделі, яка відрізняється тривалим терміном служби, важливо використати тільки перевірені і надійні аксесуари. Саме такими аксесуарами вважається фурнітура від популярного турецького бренду.

Представлена фурнітура для вікон, купити яку можна на сайті компанії “Вікна в Києві”, є еталоном гідної якості. Такі аксесуари призначені для тривалої експлуатації і характеризуються простою системою регулювання. В результаті ці деталі стають основою в процесі складання дверних і віконних конструкцій з ПВХ матеріалу.

Замовляючи віконні конструкції в компанії “Вікна в Києві”, клієнтові потрібно буде зв’язатися з менеджером по номерах телефонів, вказаних на сайті. Другий, не менш популярний варіант – скористатися формою зворотного зв’язку.

На офіційному сайті запропонований великий асортимент сучасних ПВХ вікон, укомплектованих фурнітурою Т&Т. Підібрати ідеальну конструкцію допоможе той, що заміряє, який виконає усі необхідні виміри віконного або дверного отвору. Враховуючи розташування майбутнього вікна або дверей, майстер порекомендує декілька варіантів моделей, які будуть актуальні для клієнта. Вибираючи з представленого списку, покупець зможе задовольнити власні запити в плані демократичної вартості продукції, а також основних функціональних можливостей.

Крім того, варто пам’ятати, що якість роботи фурнітури багато в чому залежить від правильно виконаних монтажних робіт і подальшого регулювання аксесуарів. Потому доцільно довіряти виконання кожного з етапів професійним майстрам з певним досвідом. Таким чином, клієнт отримує якісно встановлені вікна з надійною фурнітурою від бренду Т&Т.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Вікна в Києві”

Наші клієнти

Нашим вікнам довіряють! Вони вже замовили у нас вікна: