роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

Дитячий замок на вікна – гарантія безпеки дітей та спокою батьків

Дитячий замок на вікна – це необхідний аксесуар, який дозволяє організувати безпечні заходи та не допустити самостійного відкривання вікна дитиною. Він скріплює стулку та раму знизу, тому без ключа не вийде перевести систему в інше положення. Дитячі блокатори дозволяють залишати вікно на мікропровітрюванні, але повністю його відкрити без допомоги дорослих не вийде.

Чим відрізняється звичайний замок від дитячого

Головна різниця – це конструктивна особливість. Поняття «дитячого» замка доволі широке, адже блокатори можуть мати різні механізми. Принцип дії всіх видів такої віконної фурнітури полягає у блокуванні поворотної функції стулки вікна. Встановлення не вимагає багато часу та зусиль, але гарантує безпеку вашої дитини, коли вона не під наглядом.

У продажу можна зустріти ручки із замком або з кнопкою, «накладні» варіанти, вбудовані конструкції, замки з тросом, звичайні блокатори тощо. Наші експерти запропонують вам найкращий варіант дитячого замка. У певних випадках можливе замовлення пластикових вікон з уже вмонтованим блокатором.

Особливості та переваги використання дитячих замків

Обмежувальні пристрої та блокатори унеможливлюють самостійне відкривання вікна дитиною. Навіть докладаючи зусилля, широко відкрити стулку малеча не зможе. Комфорт використання такої фурнітури залежить від її виду, місця встановлення та особливостей використання. До прикладу, якщо ви встановите ручку з ключем, це додатково покращить зламостійкість, що особливо важливо для квартир на першому поверсі чи для приватних будинків. 

Які переваги мають дитячі замки на пластикові вікна

  • надійний захист не лише від дитячих пустощів, а й від незаконного проникнення через вікна;
  • можливість відкривати вікно на провітрювання без перешкод;
  • швидкий монтаж;
  • доступна ціна на таку захисну віконну фурнітуру.

Вибір дитячого замка має базуватися на тому, який розмір має вікно та як саме відкриваються стулки. Не варто купувати універсальну фурнітуру від невідомого виробника, адже тоді рівень безпеки суттєво знизиться.

Де придбати якісний замок за вигідними цінами

Не забувайте: відчинене вікно – потенційна небезпека для малечі, тому замок дитячий на вікна потрібно встановлювати без вагань. В нашому інтернет-магазині металопластикових вікон представлені сучасні та інноваційні блокатори, які ефективно фіксують стулку та гарантують захист від відкривання вікна. Ціни доступні, а за потреби ви можете скористатися безплатною консультацією щодо вибору захисної фурнітури.