роздрібний продаж пластикових вікон та дверей
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(068) 68-11-515
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних

АРМУВАННЯ ПРОФІЛЬНИХ СИСТЕМ

Армуючий профіль – це сталевий каркас, яку встановлюють на виробництві в середину вашого ПВХ профілю. Робиться це для того, щоб ваша конструкція була міцною і надійно служила вам довгий час. Якщо ви вважаєте що відсутність такого елементу як армуючий профіль – це не страшно, то ця стаття саме для вас! Армування для металопластикового вікна виготовляється з оцинкованої сталі, яка оброблена спеціальним просоченням. Цей етап дозволяє в подальшому, запобігти різним освіти іржі, корозії і тд. Конструкція з армування – це скелет вашого вікна. Перебуваючи всередині віконного профілю, армування впливає на міцність конструкції, яка необхідна для утримання важкої ваги конструкції. Ми раніше говорили вам, що віконний профіль – це основна частина металопластикового вікна.

Завод-виробник «Вікна в Києві» за свою велику історію завжди використовував армуючий профіль з товщиною сталевого виробу 1.4 міліметра. Тільки таке рішення дасть Вам впевненість в нашої продукції і дозволить встановленим вікнам або металопластикових дверей протистояти як навантажень до сильних вітрів і утримання величезної ваги стулки.

АРМУВАННЯ ПВХ ПРОФІЛЬ НАДІЙНО ЧИ НІ?

На сьогоднішній день, багато віконних компаній і виробників використовують армуючу сталь товщиною в 1 міліметр, а є такі, що не роблять армування зовсім. Навіть не дивлячись на те, що такі вікна будуть коштувати набагато дешевше, ніж з армуванням, але це робить їх неякісними, що знизить термін експлуатації в декілька разів. Провисання стулки, порушена герметичність вікна, постійні протяги і не закриваються віконна стулка.

Для металопластикових вікон, які мають різні кольори, рекомендується посилене армування, так як такі конструкції притягують до себе величезну кількість тепла і сонячного світла. З цього випливає деформація конструкції, яка тягне за собою безліч проблем. Не варто економити на вашому спокої, адже без армуючого профілю вікна складно назвати вікнами. Вікна з ПВХ мають слабкі характеристики і показники, що сприяє їх беззахисності. Варто враховувати і кліматичні умови пластикової конструкції. Влітку – вона може плавитися, деформуватися і розширюватися, а взимку – стискатися.

Армована конструкція виконує пару функцій:

  1. Ваше пластикове віконце, буде статичним і не спричинить за собою безліч проблем.
  2. Під температурним впливом, не буде ніяких різних впливів.

Віконце, особливо великих обсягів, зобов’язана грунтовно утримувати конфігурацію. Воно опирається вітрі, стримує розкриття і просідання стулок в будь-який час року і в будь-який температурний режим. Зміцнення дає твердість профілем, і цим найбільш продовжуючи період його роботи. Як правило, шар армуючого профілю складає від 1,2 міліметра (як сказано в ДСТУ) аж до 1,5 міліметрів. Армування буває різний, може бути замкнутий, що нагадує прямокутник або ж квадрат, а також незамкнуте, яке нагадує букви П або Г. Армуючий профіль є фактором «містків морозу» у вікні. Численні покупці заявляють, що безпосередньо закритий вид впускає мороз більше, ніж розімкнутий. Сплав конструкції досить добре проводить температуру на відміну від пластику, але від формату армування це ніяк не залежить.

Саме велике виробництво по установці вікон і утеплення балконів в Києві та Київській області

Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, ламінованих конструкцій, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих кліетов і великих замовлень.

family

1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!

Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс задоволеності (ИУ):

family

996 Кількість об'єктів

family

99154 Виконаних замовлень

family

91% Задоволених клієнтів

КУПИТИ АРМОВАНИЙ ПВХ ПРОФІЛЬ В КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Профіль – це складна система. Від будь-якого компонента, яке знаходиться в пластиковому вікні, залежить наскільки довго, Ви будете експлуатувати металопластикових конструкцій. Рекомендуємо звернеться в нашу компанію для консультації і ознайомлення з різними профільними системами, виробниками, підвіконнями і неймовірно міцними склопакетами.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Вікна в Києві”

Наші клієнти

Нашим вікнам довіряють! Вони вже замовили у нас вікна:

Ми робимо профілі вікон REHAU та інші

Бренди і лідери на ринку

/
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогоднішній день виробничі потужності даного бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau - це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
/
Оригінальна фурнітура даного бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких всі комплектуючі деталі працюють без будь-яких збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт отримує відразу кілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також - переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
/
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
/
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
/
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
/
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
/
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
/
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.
/
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
/
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.